Skocz do zawartości

3DMark Time Spy Benchmark DirectX 12 - WYNIKI


Recommended Posts

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dawno nikt się nie chwalił to odświeżam temat ;) R7 3800xt (aio Liquid Freezer 240) + RX 6800 (XFX Qick) top1. Procesor oczywiście bardzo niszowy, więc porównałem z resztą Ryzenów 7 Zen2 i się okazało że top3 :D Karta już wyżej nie pójdzie bez modowania biosa bo ma mały power limit (wersja non-OC), ale z procka i ramów powinno się jeszcze dać wykrzesać te brakujące 88 punktów.

https://www.3dmark.com/spy/34792559#

 

9hsncEQ.png

ZG7rQOW.png

ftvnzQS.png

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2023 o 11:45, zbiku90 napisał:

Karta już wyżej nie pójdzie bez modowania biosa bo ma mały power limit (wersja non-OC), ale z procka i ramów powinno się jeszcze dać wykrzesać te brakujące 88 punktów.

Create meme "angry face meme, meme poker face , memes without inscriptions  on a white background" - Pictures - Meme-arsenal.com

Zrzut ekranu 2023-01-29 112108.png

Jeśli chodzi o samą RX 6800 graphics score to top1 w PL i 37. na świecie. W następnej sesji coś się urwie więcej może, muszę się w MorePowerTool zagłębić bardziej. Jak na stockowe, powietrzne chłodzenie to i tak nie jest źle.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 17.12.2020 o 18:17, janek20 napisał:

ciepła ta karta jak na 1850MHz

 

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, cyna76 napisał:

ciepła ta karta jak na 1850MHz

zawsze moge wkleic jak to sie robi na forach IT z 10 sekund gpu-z z 65 i 1000rpm :D

I z tego co pamietam  ta szuka gigabyte miala średnio 1920 wiec asic dobry bo latala na tyle co mój kolejny suprimx z wyższym boostem

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, janek20 napisał:

zawsze moge wkleic jak to sie robi na forach IT z 10 sekund gpu-z z 65 i 1000rpm :D

I z tego co pamietam  ta szuka gigabyte miala średnio 1920 wiec asic dobry bo latala na tyle co mój kolejny suprimx z wyższym boostem

kumam , patrzę porównując do mojej sztuki od Asusa 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
22 godziny temu, ernorator napisał:

(kloh 3 dni walki)

Score mode można zmienić w lewym, górnym rogu ze Score Explorer na Leaderboard. Wtedy pokazuje tylko najlepszy wynik każdego użytkownika, o wiele bardziej przejrzyście ;)

Moja 6800 spadła w PL na 2. miejsce :( Ktoś wykręcił Graphics Score na 19 523 (7. wynik na świecie) :o

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...