Skocz do zawartości

Nokia czy Samsung-Pomocy


Recommended Posts

Witam Wszystkich Serdecznie

Do nie dawna byłem posiadaczem Noki E51 (niestety zgubiłem) ogólnie telefon był dobry choć posiadał funkcje które nie za bardzo były mi potrzebne i w ogóle z nich nie korzystałem(różnego typu edytory itp.) i czasami miał skłonność do zawieszenia się gdy ktoś do mnie dzwonił. Z racji tego Proszę Was o pomoc w wyborze telefonu Który byłby prosty w obsłudze (moja Nokia trochę była zakręcona pod względem menu),aby gabarytowo był cieniutki,posiadał ładnie odwzorowane kolory(duży wyświetlacz),dobry dzwięk dzwonka z dobrze grającymi mp-3 w słuchawkach, dobre wykonanie obudowy(nie zależy mi na WIFI). Obecnie zastanawiam się nad nokią 6500 i Samsungiem S7220 lecz nie wiem który z nich lepiej by się sprawował, Nokia X2 też nie jest zła tylko z wyglądu trochę taki klocek oczywiscie moim zdaniem. Nie interesują mnie telefony typu Slider ani Dotykowe.

Proszę o odpowiedzi jaki telefon waszym zdaniem jest z tych podanych najlepszy lub może macie jakis inny model który moglibyście Mnie polecic.

Z Góry Dziękuję za Odpowiedzi !!!

Link to post
Share on other sites

Polecam Nokia E52 ;)

Skoro miałeś E51 to po przesiadce na E52 się nie rozczarujesz :) Bateria trzyma do tygodnia czasu, co pewnie uznasz za śmieszne ale tak jest!! Duży czytelny wyświetlacz. Nowy poprawiony Symbian OS, szybki procesor, GPS, bardzo dobra jakość głośników itp.

 

Poczytaj. Odwiedź sklep z telefonami, popytaj znajomych... Ja mogę Ci tylko polecić - Twoja kasa.

Link to post
Share on other sites

Należy dodać tylko że nokia E52 nie jest tak solidnie wykonana.. Sypie się jak ze starej poduchy... Jeżeli przesadnie nie dbasz o telefon to szybko przestanie przypominać porządny model... Na dodatek lubi się zawiesić...

Co do baterii rzeczywiście jest bardzo dobra... Jednak patrząc za telefonem podobnym do E51 to tylko E52 się nadaje... a jeżeli coś prostszego to może 6700

Link to post
Share on other sites

jesli ktos nie ma wyobrazni i pojecia o symbianie to niech kupi cokolwiek innego. bo nie ma pojecia ze ma doczynienia po porostu z komputerem w ktorym nadmierna ilosc aplikacji powoduje jego obciązenie i spowolnienie a nawet zawieszenie ;)

 

osobiscie jestem uzytkownikiem telefonow z symbianem od dobrych 8-9 lat.

zadny update oprogramowania, nowo wgrywane aplikacje, zmiany kart GPSy, crackowania, łamanie softu czy bóg wie co innego nie uwaliły, nie spowolniły ani nie zawiesily zadnego z moich telefonow.

znajomi, którzy czasem podrzucają mi symbiany są również zadowoleni.

 

pozdrawiam jako użyszkodnik 7650, 6600, e51, n95 8gb, e52 i 5800

Link to post
Share on other sites

rzeczywiście trzeba się postarać żeby go zawiesić.. Ale nie zmienia to faktu nie taki diabeł straszny jak go malują osobiście też nigdy nie miałem problemu... bardziej chodzi mi o jakość wykonania E52 (obudowa)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...