Skocz do zawartości

Problem z Far Cry Primal


Recommended Posts

Witam.W kwietniu zakupiłem na Allegro dostęp do konta z tą grą.Gra odpaliła bezproblemowo,pograłem trochę a później zająłem się Doomem 4.Po zakończeniu Dooma chciałem wrócić do Far Cry Primal.Jak wiadomo po zakupie konta do tej lub innej gry powinno się ją pierwszy raz odpalić online a później już  offline.Niestety omyłkowo przedwczoraj odpaliłem Steama i grę online.Gra się zaktualizowała.Akurat Far Cry Primal powiązany jest też z Uplay (nie wiem na czym to polega),tak czy inaczej po zaktualizowaniu się gry,do Steama i Uplay loguję się bezproblemowo na hasłach podanych przez sprzedawcę ale Uplay żąda ode mnie jeszcze kodu weryfikacyjnego wygenerowanego  przez Google Authenticator.Czy ktoś się orientuje co to za kod i jak go zdobyć?Przy pierwszym uruchomieniu gry online (bo tak trzeba było ją uruchomić,później już odpalać offline) nie przypominam sobie żebym musiał wpisywać jakiś kod wygenerowany przez jakieś Google Authenticator. Pisałem do sprzedawcy,niestety na razie bez odzewu.Jeżeli ktoś orientuje się co to za kod to bardzo proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Edytowane przez login1969
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No ale czego ty wymagasz? Kupiłeś dostęp do konta, do którego ma dostęp 500 innych osób. Ktoś założył 2-step od google dla tego konta i po sprawie. Chyba oczywistym jest również fakt, że ta cała zabawa jest nielegalna. Temat zamykam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...