Skocz do zawartości

Dobry tutłu na multi?


Recommended Posts

Witam wszystkich ;)

 

Ciekaw jestem co mi poradzicie.

 

Od jakiegoś roku widzę że mój ukochany Battlefield 2 upadł prawie na samo dno ponieważ nie ma już prawie żadnych serwerów i graczy...

 

:help:

I tu jest sens mojego pytania:

 

Co mi proponujecie na w zamian za mojego wysłużonego BF2 zanim król nie powróci 8-) w nowej szacie pod tytułem Battlefield 3 ??

 

Zastanawiam się głównie miedzy BF Bad Company 2 a Call of Duty Black Ops..

A może wy macie coś innego do zaproponowania?

 

Głowinie ciekawią mnie opinie graczy którzy trochę już wirtualnych kul po wystrzeliwali... ;)

 

Chodzi mi o takie sprawy jak stabilność serwerów i ich łącz, dostępne mapy i tryby oraz co najważniejsze liczba graczy... :/

 

Z góry dziękuję za pomoc. :D

Link to post
Share on other sites

No i co tu poradzić... Oglądałem rozgrywki multi z CoD - Black Ops oraz z BF - BC2 i co tu powiedzieć trzeba będzie ruszyć się i zdobyć oby 2 tytuły...

Z jednej strony mamy totalną ciasnotę typową dla Cod-a ;) a z drugiej to co w serii BF uwielbiam najbardziej czyli rozległe mapy.... :)

Ale sądzę że zacznę od BF ponieważ oprócz podstawki zawsze będzie jeszcze dodatek Vietanam więc 2 w jednym po przecież Vietnam kosztuje grosze.... A z czasem dopadnę Cod-a

 

Mam tylko małe pytanko do osób posiadających BF-BC2 kupionych w sklepach (empik czy coś podobnego) można ją dodać na stema przez zwyczajne wpisanie klucza czy muszę zakupić wersje cyfrową od razu na steam-ie? :help:

 

Z góry dzięki za pomoc! :ciekawy: :)

Link to post
Share on other sites

Możesz spróbować moda do BF2 - Project Reality - nazwa, myślę, mówi wszystko. Takiego teamplaya jak tam, nie znajdziesz w ŻADNEJ grze na serwerach publicznych. Bez mikrofonu i komunikatywnej znajomości mówionego angielskiego nie podchodź :-)

 

Swego czasu dość przyjemnie pykało mi się też w Quake Wars - niestety wątpię by ktoś jeszcze w to grał. Ranking Xfire pokazuje prawie pięćsetną pozycję, co oznacza bidę z nędzą.

 

Co do Black Opsów, to na moim profilu Xfire opisałem co nieco o nich - w sumie całkiem dobry CoD, tyle że bardziej przypomina jakieś MMORPG niż strzelankę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...