Skocz do zawartości

Aktualizacja W10 Home do Pro


Recommended Posts

Witam!

 

Aktualnie posiadam komputer z zainstalowanym systemem Windows 10 home. Kupiłem klucz do W10 Pro, po wpisaniu klucza dostaję informację że muszę uaktualnić system do wersji pro, zaczyna się przygotowanie do uaktualnienia po czym ponowne uruchomienie. Problem w tym że komputer po prostu się uruchamia a nie aktualizuje do wersji pro. 

 

Posiadam zainstalowane najnowsze aktualizacje, screen zakładki aktywacja:
http://i.imgur.com/feX4hWX.png

Dodam że próbowałem również użyć tego uniwersalnego klucza od Microsoft'u do przejścia z home do pro.

Edytowane przez grzesiek1242
Link to post
Share on other sites

Podałeś nam przypadkiem klucz... usuń tego screena, albo przytnij :)

 

Ja bym się zgłosił do supportu, o link to ściągnięcia .ISO, wtedy możesz to zrobić znowu DISM montując obraz, albo bezposrednio z DVD/USB.

 

P.S. Lub też w inny sposób uzyskać obraz... 

 

P.S.2 - Sorry nie popatrzyłem na klucz.. to ten uniwersalny od MS. zignoruj początek komentarza ;) 

Jest trochę manuali jak to zrobić, ja bym popróbował.

Edytowane przez Bambo1983
Link to post
Share on other sites

Bambo- ja się grzecznie spytałem gdzie i za ile kolega kupił klucz. Czy to jest ważne pytanie przy tego rodzaju problemach ? Tak,bo są sprzedawane klucze,których ważność już minęła i wtedy naprawdę trudno komuś pomóc. Ten ktoś,ma jeszcze taki telefon http://9494.pl/firma/microsoft-polska i myślę,że tam też mogą mu pomóc. Ja już kilkakrotnie uzyskałem tam odpowiednią pomoc i poradę...:)

Link to post
Share on other sites

@@jarrino, luz, ja tylko zażartowałem ;)

A co do supportu MS, w sprawach 'prywatnych' chyba raz korzystałem i pomogli, w pracy mam z nimi... nazwijmy to ciągły kontakt, ale to już nieco inna bajka, zresztą o zgłoszeniu się do supportu też już pisałem wyżej :) 

Link to post
Share on other sites

jarrino zadał bardzo dobre pytanie "Możesz powiedzieć gdzie kupiłeś ten klucz i za ile ?" ponieważ spora część osób kupuje jakieś dziwne klucze na aukcjach lub jakiś dziwnych sklepach a później płacze że nie może wpisać klucza.

Link to post
Share on other sites

Jak ci podali ten klucz (numer) na pro. Ot tak,bo chcesz? A zresztą,naprawdę zadzwoń do nich to prędzej uzyskasz jakieś konkretne informacje. Po prostu ,mając klucz do pro ,to postaw od nowa pro i po zawodach....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...