Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam złożyłem sobie mały zestaw do gier. Grafę mam gts 250 na razie mi wystarczy ale za 6 miesięcy będzie coś mocniejszego (może nawet gtx 480 zależy od cen).

 

Sklep saturion + chłodzenie z komputronika

 

OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI 120mm 256,40 zł (czy się różni wersja sli od zwykłej?)

Gladius 600 217zł

Phenom 955 BE 518zł

HD502HJ 139zł

Gigabyte GA-880GMA-UD2H 320zł

2x zephyr 31zł (do poprawy chłodzenia)

arctic silver 5 ~20zł

silentiumpc spartan 70zł

 

Co zmienić?

Jak widać brakuje ramu będę musiał wziąc chyba z innego sklepu bo tu nic nie dobrego w dobrej cenie. (jedyny minus sklepu). W tym zestawie warto dopłacić do cl7? Czy zostać cl9? Będę lekko kręcił jednak żaden hardcore. Na ram ~225zł

 

 

Pozdro

Krzysiek

Link to post
Share on other sites

ale za 6 miesięcy będzie coś mocniejszego (może nawet gtx 480) zależy

Po co teraz GTX 480 :/;) za 1300 znajdziesz GTX 570 który jest o ciupinke lepszy od 480 i ma o 15 stopni lepsze temperatury i to co ludzie mówią że sie słabo kręci "bujda" ja mojego na napięciu 1,075 V wykręciłem go na 900/1800 MHz :D (jak ktoś chce dowód to pisać na pw

 

Co do tematu znalazłem Kingston DDR3 4GB(2x2GB) PC1333 HyperX CL7 za 197zł

http://www.techplanet.pl/produkty/pamieci-ram/kingston-ddr3-4gb2x2gb-pc1333-hyperx-cl7,14413.html

Link to post
Share on other sites

Będą ok ale masz jakiś duże chłodzenie na proca ? typu Scythe Mugen 2 ? bo jak tak to weź jakies z mniejszymi radiatorami bo mogą nie wejść.

 

Tu jest jeszcze fajna oferta od OCZ

http://www.techplanet.pl/produkty/pamieci-ram/ocz-ddr3-4gb2x2gb-pc1333-gold-edition-low-voltage-cl9,10452.html

 

Ja mam takie tylko że DDR2 i bardzo dobrze się kręcą

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...