Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość effendi360

Ty już dawno powinieneś go mieć, ale tutaj każdy wie że modzi do starszych stażem użytkowników z dużą ilością postów podchodzą BARDZO, ale to BARDZO łaskawie.

Nie no chłopie, a do ciebie to wcale łaskawie nikt nie podchodzi. :] Wejdź sobie sam w swoją zawartość, wyświetl posty i poczytaj co ty piszesz. Praktycznie co drugi post lub gęściej to wyskakiwanie z mordą na kogoś, do kogoś i seria obraźliwych epitetów. Zlituj się człowieku... Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

@david1206: Każdy ma inne poczucie humoru. Jednych śmieszy to innych tamto. Ogólnie to nie chce być fajny. Poprostu uśmiałem się z zażenowania nad tym gościem.

 

Wytłumaczyłem się już sądzie najwyższy ;) ;)

Link to post
Share on other sites

Dip79 to zwyczajny czlowiek z problemami. Nie potrafi napisac zdania bez obrazania. Na moj gust 16 lat ma moze. O fanbojach nie mam zamiaru pisac poematow...

 

Taki wiek... Mam brata 17-latka to wiem jak to jest. Zwłaszcza jak gra w FIFę i przegrywa %-)
Link to post
Share on other sites

Nie no chłopie, a do ciebie to wcale łaskawie nikt nie podchodzi. :] Wejdź sobie sam w swoją zawartość, wyświetl posty i poczytaj co ty piszesz. Praktycznie co drugi post lub gęściej to wyskakiwanie z mordą na kogoś, do kogoś i seria obraźliwych epitetów. Zlituj się człowieku...

 

Zlitować to możecie się wy wypisując czasem bzdury. Inaczej z wami nie pogadasz.

 

 

Dip79 to zwyczajny czlowiek z problemami. Nie potrafi napisac zdania bez obrazania. Na moj gust 16 lat ma moze. O fanbojach nie mam zamiaru pisac poematow...

A wnioskujesz to po? Masz jakiś kompleks na ten temat i może boisz się powiedzieć ile na prawdę masz lat? ;> Stawiam na 15, ale co mi tam. Może 17. To wy nie potraficie napisać zdania bez pierdzielenia głupot na lewo i prawo :). Ja w przeciwieństwie do was daje radę napisać zdanie bez obrażania. Oceniasz książkę po okładce synku. Nie znasz mnie i nie masz prawa oceniać, tak jak każdy tutaj.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Jako ze jestesmy na forum to napisze zmieniona wersje pewnego przyslowia:

 

"Jak Cie czytaja, tak o Tobie mysla"

 

A dobitnie podkreslasz to swoimi postami na forum. I synku do mnie nie mow bo jestem pewien ze jestes ode mnie znacznie mlodszy.

Link to post
Share on other sites

Zmieniona się nie liczy ;).

 

Dlaczego? Niektórych osobm trzeba trochę rozumu wpoić do głowy, by różnych głupot nie wypisywali. Sam święty nie jestem i wiem, przyznaje się. Skąd ta pewność? Byś się jeszcze zdziwił ;>. Idę spać, więc nie będę odpisywał na twoje i inne posty. Narazie wszystkim i dobrej nocki.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

No to ciekawe masz podejscie, jezeli liczysz ze ktos sie ciebie poslucha (nawet jak masz racje) bo kogos wyzwiesz, nakrzyczysz czy sila zmusisz to nie licz potem ze ktos cie bedzie szanowal. Mozna pokazac testy (nawet wlasne o ile sa wiarygodne) by pokazac ze ktos zle robi ale jak nazwiesz kogos chu$%$£jem to napewno poslucha ;)

Link to post
Share on other sites

No to ciekawe masz podejscie, jezeli liczysz ze ktos sie ciebie poslucha (nawet jak masz racje) bo kogos wyzwiesz, nakrzyczysz czy sila zmusisz to nie licz potem ze ktos cie bedzie szanowal. Mozna pokazac testy (nawet wlasne o ile sa wiarygodne) by pokazac ze ktos zle robi ale jak nazwiesz kogos chu$%$£jem to napewno poslucha ;)

Krzyk to osteteczność i ew. pare bluzgów ;). W większości wolę podchodzić do sprawy z rozumem. W każdym razie dzięki za uwagę.

 

Btw. Wie ktoś gdzie podłączyć kabelek HD Audio od Fractala na płycie MSI Z77A-GD43?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...