Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Wielu chłopaków na forum potwierdzi Kubo że tandem venomous+ wydajny wentyl wyjdzie wydajnościowo podobnie jak noctua. Nie wiem na ile to prawda ale wiele razy zetknąłem się z tą opinią. Nie ma się co burzyć. NH-D14 jest bardzo wydajna ale nie odstawia na kilometry czołówki najwydajniejszych chłodzeń (poprostu jest w tej czołówce już bardzo długo).

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Domi sorki ale tą wypowiedź trzeba uwiecznić w tym temacie.

 

Każdy jest obeznany w tym wszystkim ale ta wypowiedź miażdży wszystko.

 

moja to : 2 - dwa - zwei - two - itnan - deux - ori - tva - két - due - ni - tul -er - dos - dva

Masz w kilku językach moze cos zrozumiesz

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

A wiec żeby temat nie upadł, wstawie Wam moją wpadke na SB.

 

Drusss : (11 lipiec 2012 - 13:13)

aktualizować DX 11 do 12 ?? ma to sens ?? Mam 7 64bit

kubas246 : (11 lipiec 2012 - 13:14)

@Drusss DX12?

Sony156 : (11 lipiec 2012 - 13:14)

on z przyszlosci jest

 

Oczywiscie mi chodziło z 10 na 11...

Ale jak by nie patrzeć babol jest %-)

Edytowane przez Drusss
Link to post
Share on other sites

BFG Tak to miałem na myśli !!!

A broń szczela skumulowaną energią "plazmą" tak jak I II TAK doom 3 miał tą broń

 

A moja giwera to Remington 870

 

http://i121.photobucket.com/albums/o236/unus-volatilis-angelus/Face_Wall.jpg
Link to post
Share on other sites

Temat jest wybitnie na luzie. Wiadomo że babol ale do złotych myśli się to nie nadaje jakoś wybitnie.

 

Jak spora część wypowiedzi z poprzednich stron... %-) Zresztą sam napisałeś - temat jest wybitnie na luzie, więc nie rozumiem tf ?

No ale serdecznie, najmocniej przepraszam, że zmąciłem ten wybitnie bezwarunkowy ład 8)

Link to post
Share on other sites

6850 zasilacz pociągnie, 6870 może też. Z GTX460/470 może mieć już kiepski finał. Modecom 500W na bebechach fortrona MC wersja dawała radę z moim GTX460 w dx9 z physx w nowym batmanie przez 20sec. Więc lepiej mieć kartę bez physX jak to ma nagle ciągnąć 2x więcej pradu niż w grach bez physX. Tylko jak to jest z tym serownikami amd to ja nie wiem pewnie w nowych grach aa nie działa czy coś takiego ale przy takich kartach nawet bym tego nie włączał. Spróbuj 6870. Albo wymień zasilacz i kup GTX470.

Link to post
Share on other sites

Napisano dziś, 00:52 Co do procesora to nie musi być odrazu I5 2500K na którego wszyscy mają ostatnio hopla. FX 4100 poradzi sobie z grami tak samo i niewiele kosztuje.

Napisano dziś, 01:14 Dobra ja już nie mam siły , tłumaczyć że obecnie jest zastój gier na rynku i nie są one wymagające co do procesora taki FX za 450 zł poradzi sobie teraz tak samo jak I7 za 1200 zł.

A testy gdzie są wysokie skoki wydajności między procesorami są sponsorowane , tak naprawdę są to różnice rzędu 2-5 Fps

Edytowane przez david1206
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...