Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Jeśli jest ktoś na tym forum kogo można zbanować za sprzedawanie dobrze ubranych w słowa bredni to właśnie kolegę olimpijczyka. Chyba pierwsza osoba na tym forum która mnie realnie zagotowała.

Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest to, że on dalej "doradza" użytkownikom. Proponuje, aby go pilnować tzn. "temperować", w każdym temacie, ponieważ może być potem nieciekawie przez jego "genialne" porady.

 

Troche ich jest i sie nie da wszystkiego poprawic, a ludzie bajki szybko lapia, kupuja a potem sie dziwia ze system nie wstaje, ale np jak wsadzi pentiuma i gtx 670 to jak.....A byli tacy co doradzali do starego procka takie karty pokroju gtx 570.
Link to post
Share on other sites

Ten zwyczajnie bredzi ale jedyne co może spowodować swoimi opiniami to że ktoś kupi 2600k zamiast 2500k. Bo i5 jest dupiate i ogranicza GTXa 570 jak wynika z jego testów. Natomiast i7 już absolutnie nie. Generalnie starałem się mu przetłumaczyć, zalinkowałem do kilku jasnych testów i nic to nie daje. Teraz koleś już prowadzi konwersację sam na sam z zainteresowanym i doradza dalej... Mnie ręce opadły.

Link to post
Share on other sites

Troche ich jest i sie nie da wszystkiego poprawic, a ludzie bajki szybko lapia, kupuja a potem sie dziwia ze system nie wstaje, ale np jak wsadzi pentiuma i gtx 670 to jak.....A byli tacy co doradzali do starego procka takie karty pokroju gtx 570.

Od tej pory go kontrolować tzn. jak ktoś przyuważy, że udziela jakiś "porad" to pisać w tym temacie. Poprawiać już nie ma sensu, ponieważ użytkownicy którym coś polecił i tak już pewnie zakupili.

 

@darktraz

 

http://forum.benchmark.pl/topic/51835-komputer-do-5000zl/

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

A i5 2500K ograniczy GTX570 tak kokosnh z ciekawości pytam %-)

hehe, nie robiłem takich testów jak mi mówiliście jeszcze. Na ustawieniach maksymalnych ( czyli takich na jakich zawsze gram ) ogranicza... :/ jak wyłączyć AA teslację i inne bajery, walnąć niskie tekstury i rozdzielczość to by pewnie nie ograniczał... , baa pewnie pentium d też sobie nieźle z takim testem poradzi... aż sobie chyba teraz zrobię te testy, bo mam chwilę czasu. na jakich ustawianiach mam je zrobić, powyłączać wszystko z czego normalnie korzystam podczas grania to wiem, ale coś jeszcze ?

Geniusz %-)

 

Kufa Black mi zabrał wpis geniusza :P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A to ten olimpijczyk %-) %-)

 

Tutaj nówka funkiel, aż spadłem z krzesła %-) %-)

 

Przewieś samochodem kompa po dziurach %-) mi pomaga albo psuje ramy, grafikę. Skoro Toruń, to polecam kostkę brukową na Bydgowskim ew. Drogę na Nieszawkę, ale wtedy dobrze ułóż kompa, bo ci po całym samochodzie będzie latał, bo jak wstrząsa dostanie to nie wiadomo czy śrubka na grafice wytrzyma. :D

Link to post
Share on other sites

Lordonos : (06 lipiec 2012 - 18:42)a po co na ramie radiator?? Lordonos : (06 lipiec 2012 - 18:42)ram się nie grzeje a skoro się grzeje to musi być lipny Lordonos : (06 lipiec 2012 - 18:42)wiec nie ma sensu płacic za nazwę Lordonos : (06 lipiec 2012 - 18:43)u mnie na osiedlu kingston 4GB kosztuje 90zł

Lordonos : (06 lipiec 2012 - 18:42) ale nic nie mówie kupujcie dalej najlepsze marki a oni niech was dymaja dalej

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...