Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

procesor i7 2600k jest dobry, uwierz i5 2500k trzeba naprawdę mocno wykręcić, żeby obsłużył gtx 570, nie mówiąc o gtx 670, a po co, skoro i7 na standardowych zegarach obsłuży, i mamy zapas na przyszłość. No i skoro kręcić nie będziesz zbytnio, to i7 na pewno. co do zestawu to ram z niższymi radiatorami, coś jak ten podany przez bela lub np kingstone hyperx ( ale nie ma 8 GB ) jeśli będziesz kupować większe chłodzenie, to od bela jest najbardziej wydajnym w najniższej cenie. ( jeśli nie będzie OC lub małe to fortis powinien wystarczyć ) złą płyta, sekcja zasilania jest bardzo uboga, kup chociaż MSI Z77A-GD55 lub MSI Z77A-GD65 ( gd55 powinna wystarczyć ) zły wentylator, powiedz do czego chcesz go używać, to ci wybiorę jakiś cichy z dużym przepływem... dlaczego wybrałeś tą obudowę, mi się nie podoba, choć to twój gust się liczy ja bym za te pieniądze wziął coś od Fractal Design, którąś z NZXT Phantom ( kolor do wyboru, są różne, nawet różowy ) http://www.komputronik.pl/product/109635/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/NZXT_Phantom_czarna_bez_zasilacza.html lub np. http://www.morele.net/obudowa-zalman-gs1000-se-243977/ za te obudowy warto zapłacić te pieniądze, za twoją bym tyle nie dał... najbardziej mi się ten zalman podoba jeśli chodzi o jakość wykonania, choć nzxt też ładnie... no i jeszcze dopowiem, żeby nie było. procesor dobry chłodzenie dobre do lekkiego OC karta dobra zasilacz dobry dysk hdd dobry dysk SSd dobry ( choć można kupić 128 GB ) mi na system ledwo wystarcza 100 GB

Ajć.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

e finalistą olimpiady informatycznej ( poziom wojewódzki ) zostałem przypadkiem, że 6 lat chodziłem do klas inf- coś bez rezultatu, i że to, że robię sobie właśnie zawód informatyka jest jakimś nieporozumieniem... :(

 

Wyświetl postUżytkownik kokosnh dnia 26 czerwiec 2012 - 16:41 napisał To była jakaś paraolimpiada?

ojj to dawno temu było ( teraz nie ma to żadnego znaczenia ), chyba z 4 lat temu, pisanie schematów blokowych, pytania donośnie sprzętu, najciekawsze było pisanie strony ( według wzoru ) w html na czystej kartce i przepisywanie ścieżek dostępów do wstawianych obrazków, ogólnie nawet teraz wydaję się to dość trudne do zrobienia

 

%-)

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites

Do tych porad w regulaminie jest napisane że zabronione jest doradzanie przez sooby które sie na tym nei znaja lub które wprowadzają ludzi w błąd ;X A chyba widziałeś że jeżeli ktoś pisze że i5 2500K ogranicza 570 to ładmie ten regulamin ;(

Link to post
Share on other sites

Z tematu Telefon do 500zł

 

sraty pierdaty kup sobie Galaxy Pocket gt-s5300 bo sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony,jest to świeżutki model koszt za nówkę to ok 430zł,jak za głupi tel. dawać to max 500zł więcej za tel. ? nie ma sensu.

Ignorancja nietkórych ludzi jest niesamowita...
Link to post
Share on other sites

A i5 2500K ograniczy GTX570 tak kokosnh z ciekawości pytam %-)

hehe, nie robiłem takich testów jak mi mówiliście jeszcze. Na ustawieniach maksymalnych ( czyli takich na jakich zawsze gram ) ogranicza... :/ jak wyłączyć AA teslację i inne bajery, walnąć niskie tekstury i rozdzielczość to by pewnie nie ograniczał... , baa pewnie pentium d też sobie nieźle z takim testem poradzi... aż sobie chyba teraz zrobię te testy, bo mam chwilę czasu. na jakich ustawianiach mam je zrobić, powyłączać wszystko z czego normalnie korzystam podczas grania to wiem, ale coś jeszcze ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...