Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Akurat wklejał tu wielokrotnie GTXXor wyniki testów że BF3 ma gdzieś jaki masz procesor :)

No właśnie - testów. A o to się tu rozchodzi, że te testy mogą być sponsorowane. Szczerze mówiąc sam się nad tym zastanawiałem po peanach na część Fractala R2, które później skonfrontowałem z brutalną rzeczywistością.

Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/a/gta-v-gra-screen-woda.jpg

 

Polecam sobie powiekszyc ten obrazek.. przeciez tam sa beznadziejne tekstury... domyslam sie ze tak bedzie wygladac na konsolach (na ktorych ma byc najpierw wydane) i mam cicha nadzieje ze to znacznie poprawia w wersjach na PC

Koleś z obrazka 500x300 wywnioskował jakość tekstur. Gdzie się rodzą tacy debile?
Link to post
Share on other sites

Przeskok był znaczny jak przesiadłem się z phenoma na 2500k. Ta sama grafa-> shogun zrobił się grywalny, Starcraft ZNACZNIE przyspieszył, heroesi VI dzień a noc, to samo w anno. Generalnie za co się nie złapałem działa lepiej. Zgadzam się że pakowanie 2500k do 6850 nie zawsze ma sens bo podobną wydajność da dużo tańszy procek ale uważam że podstawą jest dobra platforma, wtedy wytrzyma Ci ze dwie zmiany grafiki.

Link to post
Share on other sites

Niestety z przykrością muszę powiadomić Was, że zostałem chamsko i bezczelnie oszukany przez użytkownika Arkadiusz Kin aka DEMENTOR. Sprawa zgłoszona na Policję. Nie będę się wdawał w szczegóły, powiem tylko, że zachował się on jak najprawdziwszy ku**s, pomimo wielu moich gróźb i próśb olał bezczelnie moczem parabolicznym mnie oraz 350zł, które jest mi winny. Unikajcie tego gnoja.

Link to post
Share on other sites

A jedzie po Yacko który od dawna na forum sprzedawał części po okazyjnych cenach (chyba ma sklep) i zawsze testował wszystkie nowości. Jeśli mnie pamięć nie myli to właśnie on cisnął poty z GTXa 680 vs 7970 of GTXXora w bardzo ciekawym temacie o OC obu kart. Ale gość jest z tych "najmądrzejszych" i nawet przez chwilę nie zastanowi się nad sensem tego co pisze rozmówca. Popisy elokwencji za to strzela wybornie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...