Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Ładnie to tak się z kolegi nabijać :menda::zamykamy:

 

Z drugiej strony jakbyśmy chcieli sprawdzać słuszność każdej pochwały, to musiałoby zielonych być chyba ze 20, a to już by była masakra i dla użytkowników i samych zielonych.

Link to post
Share on other sites

A co nie mam racji ? . Zajrzyj do obojętnego tematu gdzie chociaż raz wypowiedział się Lightning i zrozumiesz o co mi chodzi. A kolegą naszym raczej to on nie jest.

 

 

 

/d/ Jako mod muszę pozostać neutralny. Wstrzymam się zatem od dalszej dyskusji :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Oj Mixtape zabawny jesteś :P Już zapomniałeś o swoich komentarzach ? :D Dawno Cie na PLC nie widziałem - konto skasowali za rekord minusów? :) Nawet cyrix133 czasem ma "nawał" plusów (przynajmniej on jest zabawny :) ).

 

No i Nvidia ma poważne kłopoty bo nie dość że nowe radki są wydajniejsze to jeszcze tańsze

-26 :) Nie wiedziałem, że HD6970 jest znacznie wydajniejszy od GTX580 :)

 

Kulig75 z Wulfenem też Ci się nie podobają? Zapytam wprost - grałeś kiedyś na PS3 czy po prostu im zazdrościsz tej konsoli? :D Ja miałem 2 tygodnie i wiem co to jest :]

"Zdecydowanie tak - ogólnie Mafia 2 ma niskie wymagania"

Zmusiłem go do naciśnięcia :) A na poważnie to pomyliłem się? ;)
Link to post
Share on other sites

wlasnie, ile kosztuje wymalowanie napedu proszkowo? na czarno oczywiscie

Chleb, masło i 2kg ziemniaków.

po przeliczeniu około 4 zl za chleb, 3 zł za masło i 5 zł za 2 kg ziemniaków, to daje nam 13 zł. Może zejdziesz taniej jeżeli poszukasz po jakiś wyprzedażach.

:/:D
Link to post
Share on other sites

wlasnie, ile kosztuje wymalowanie napedu proszkowo? na czarno oczywiscie

Chleb, masło i 2kg ziemniaków.

po przeliczeniu około 4 zl za chleb, 3 zł za masło i 5 zł za 2 kg ziemniaków, to daje nam 13 zł. Może zejdziesz taniej jeżeli poszukasz po jakiś wyprzedażach.

:/:D
http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/16678280/view/1/producttypecolor/1/type/png/width/378/height/378/fuck-yea-man_design.png

 

EDIT: A propos tych ''zakupów'' - To nie dotyczyło się pytania z farbą :D

Link to post
Share on other sites

"Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: 'Ratujcie drzewa!', ale kiedy słyszę techno... Kur*a, nie wiem z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!"

Cytat z podpisu użytkownika :/

Cytat znanego amerykańskiego rapera... Eminem albo 50, nie pamiętam kto dokładnie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...