Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Jeszcze jedno, jak wkładałem kartę do płyty to wydawało mi się, że idealnie to ona nie weszła, no ale jak mam obraz to chyba to nic takiego...

:P:D:D

 

Z basza

Ze mna jest cos nie tak... Pierwsza mysl po 2,5 godzinnym sprzataniu pokoju to ,,Musze zrobic save'a!''

:P
Link to post
Share on other sites

Witam

Mam płytkę główną Gigabyte GA K8NE-RH z grafą Galaxy GF 7300GT PCIE16 i przymierzam się do zmiany grafy na np 8800 GTS512MB lub GTX 768MB ale zauważyłem że nowsze grafy mają już PCIE 16 w wersji 2.0 czy moja pł gł pociągnie taką wersję grafy i czym się różni pierwsze grafy PCIE16 od PCIE16 v2.

 

POZDRAWIAM

A jaki masz procesor, oraz zasilacz? ;)( będzie płacz? ; ) )

Procek to sempron 3400+ zasilacz 350W (pewnie trzeba będzie na 500W zmienić) na benchmarku wyczytałem że 8800gtx ma duży pobór mocy 177 więc sobie jego odpuszczę i raczej na radka 4770 się przerzucę.

Link to post
Share on other sites

Skoro podstawka jest równa to możesz spróbować sposobu z włożeniem kawałka podkładki pod mysz między stopkę coolera a ten krzyżak montażowy.

"Mysz" oznacza tą dziurkę w którą się wkłada tego pająka czy coś innego?

:)

Ciąg dalszy

Tak chodzi o poprawę docisku podstawki do CPU. Można włożyć kawałek/ki podkładki pod myszkę choć gdzieś widziałem jak ktoś włożył 5-cio groszówkę.

Ale jak to się będzie trzymało, skoro ten cały "krzyżak" ma boleć, który wchodzić w dziurę do podstawki. Moneta przecież to zasłoni. hmm..

I dlaczego nazywa się to myszką.. =)

Link to post
Share on other sites

Dobre teksty :)

Co do mojego procka. Muszę kupic DDR3, bo mogę montować.

Mam już dość tego kompa. 3.66 we wsztstkim stabilnie, ale occt musiał się wysypać.

EDIT:

Integra całkiem całkiem. Mam tego samego proca i grać się da w:

Far Cry 2 () (High) ~13 FPS :D

Bad Company 2 (Low) ~15 FPS :P

EDIT:

Czekamy na testy w grach

jasne...
Z newsa o serwerowej płycie głównej...

 

EDIT:

Ej no ale skąd miałem mieć gre ? Bo kolegam i mówił że trzeba kupić...

Link to post
Share on other sites

ak jak w temacie chciał bym kupić(tutaj nadmieniam) "markowy" zasilacz do 150zł(z przesyłką) może ktoś z forumowiczów ma na zbyciu taki zasilacz.

Mam na sprzedaż zasiłkę Tracer Highlander 500W, prawie nówka z gwarancją, cena 120zł z przesyłką.

Link to post
Share on other sites

Witam nareszcie sobie podkręciłem procesor Quad CPU Q6600 2.40 GHz do 2.70 GHz dzięki programowi EasyTune 6 mam zasilacz modecum premium 500v napiecie na procek 1.310v Płyta główna Gigabyte GA-G33M-S2 G33 VGA SATA GBLAN uATX czy to jest ok temperaturę proca 43 Celcjusza czy jest ok proszę o wyruzumiałość Dziękuje :menda:

Ja nie jestem wróżka , już podaje temperatuje 43 celcjusza po godzinie system 44 bezczynie oczywiście.

chłodzenie Modecum Premium 500v w nim jest chłodzenie

:co:;)

 

Ahhh, dzisiaj sobie zostawiłem kilka browarków na wieczór :D

Jak ja lubię ciotex'y (czyt. Redd's) :)

Łooo tam od razu za młody :D

Mam takich kolegów (pozdrawiam ich) co jak chodził jeszcze do przedszkola wyciągali mnie nie dwór i siedziałem na dworzu do ok 23 lub 24, ale to pewnie dlatego że nie posiadałem komputera.

A teraz to i tak już lipa (kurator mi siedzi na głowie :?: i nawet nie wiem dokładnie za co ;) )

14 lat ;)

 

Posiadam komputer z płytką H55-UD3H, wszystko chodzi jak należy, ale jest problem z pokładówką. Podłączałem już dwa monitory na DVI i DSUB, ale nie startuje. Jak dodatkowa grafika jest wpięta to wszystko gra. Czy trzeba coś ustawiać w biosie?

a jaki masz procesor?? :D

 

Bo sama plyta glowna nie ma karty graficznej... musisz miec odpowiedni procesor ze zintegrowanym ukladem graficznym aby grafika Ci dzialala

 

musisz miec Core i3, albo Core i5 z serii 6xx...

Aha no to fajnie, że w sklepie mi o tym powiedzieli. Mam 750 2,66 GHz. Wszystko jasne dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Że jestem cały pobijany, męczy mnie katar i czuje się jakbym był w tropikach(przez kompa) no i nie mam ochoty na nic tak po pierwsze. Secundo, pewnie to będzie kolejna zlota myśl.

Nie wiem co w tym śmiesznego, ale prosze bardzo:)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...