Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

to fajne do sprawdzania gier tam bedzie battlefiled bad comapny 2 ale ta gra wymaga procek quad core 2.00 GHz karta Nvidia Geforce GTX 260 i 2 GB ramu ej a mam pytanie do ciebie co to jest rdzen co daje ja mam Quad Q6600 2.40 GHZ 4 rdzenie a ten rdzen to chyba jeden procesor tak czyli jak 4 rdzenie to 2.40 2.40 2.40 2.40 czyli to jak bym mial caly procesor 9600 MHZ prosze o wyruzumialosc i odpowiedz

Niektórzy powinni nie mieć dostępu do wielordzeniowości ;)
Link to post
Share on other sites

Hehe, ja też miałem jajca z prockiem ostatnio. Demontowałem starszego kompa X2 4800+ s939 i ... odblokowałem zaczep radiatora, ruszam delikatnie na prawo i lewo nim, ciągnę, ale nie idzie :pajac: , to go mocniej :P i wyszedł radiator z prockiem przytwierdzonym do spodu :D pomyślałem, że już po procku, ale włożyłem ponownie w s939 i odpaliłem, wszystko śmigało :D:P

Co ciekawe, to wyjąłem cpu z zapiętego socketa. Ale te boxowe pasty termo przewodzące trzymają :jupi:

 

 

Tylko mi tego do złotych myśli nie dawać :jupi::jupi::)

Ależ proszę :):hahaha:;):rotfl::pajac::jupi::evil::D:P:menda:

Link to post
Share on other sites
DANNY_79 kiedyś zdarzyło mi się identycznie wyrwać cepa z podstawki :) Ta pasta jak beton trzymała i nawet tak wyglądała :) Tylko ja już tego nie wkładałem spowrotem, bo piny pokrzywione były i miałem pretekst na wymianę CPU :):)
Link to post
Share on other sites

News:

NVIDIA GeForce GTX 470 krąży po Europie

 

komentarz nr #16

 

no to już jest....już nie mogę sie doczekać 26 marca bo kasa czeka na koncie bankowym na ta maszynkę lub na gtx480 jak wystarczy....a to już za 15 dni..niespełna 2 tygodnie i będzie można się wreszcie cieszyć mocą i technologią

Autora chyba nie trzeba przedstawiać :D:P:P:P:D

Link to post
Share on other sites

weźcie go zamknijcie / zbanujcie / albo go czymś pie :D jcie...kamieniem, śnieżką, prętem....czymkolwiek....

nie będę się w swoim komentarzu rozwodził nad konkretnymi fragmentami jego posta...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

aha....w takim razie może taka mała wskazówka na przyszłość abyś konkretnie pisał o kogo chodzi...pozwoli to uniknąć takich nieporozumień jak to, a być może nawet większych sporów....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Podpis jednego z użytkowników

http://img72.imageshack.us/img72/9633/hardcorekurwakurwy.jpg

Ten sam autor

Właśnie, trochę by było roboty żeby to ładnie pospawać, do tego jeszcze ładnie wymierzyć. Trochę za leniwy jestem na to :D No ale wole to niż chodzić do szkoły 8-) a w tym roku i tak chyba nie zdam więc jak tylko zrobi się ciepło na dworku to idę czarować z moją odbudową :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...