Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Witam.

 

Planuje na dniach zmienic radka 7850 na GF 660Ti.

Powodem zmiany jest uzupelnienie wiedzy o tym ze do prockow AMD ( mam PII 965 @ 4GHz ) lepiej dobierac grafike Nvidii ze wzgledu na rozlozenie obciazenia CPU na wszystkie watki - co powoduje ze w przypadkach gdzie procesor ma zadyszke srednia fpsow jest wieksza o 17% dla mojego CPU gdy karta jest nvidia a nie amd.

 

O ile nie obawiam sie o wydajnosc w grach na nizszych rozdzialkach ( typu 1200 ) - ( GF powinnien byc ok 30% mocniejszy plus wspomnianie 17% - przy ciezkich dla prockach okresach - ) o tyle zastawia mnie -

jak bedzie sie spisywal GF w full hd z antyaliasingiem na poziom x4.

Z tego co sie orientuje im wyzsza rodzielszczosc i wiekszy AA tym wazniejsze staja sie ROPy.

Tych 660 ma tylko 24 ... i stad moje pytanie czy bede one wystarczajace do fullhd i AA na poziomie x4 ?

:hahaha:

Link to post
Share on other sites

Referent 760 jest cienki nawet słabszy od 660 Ti jak już coś to bierz jakąs wersję oc a najlepiej najmocniejszą 760 czyli

MSI GTX 760 Hawk - parę dni temu miała premierę i jest to na razie najmocniejszy 760 no i ma wypasione możliwości OC

nie, no...Roku szkolny wróć!

Link to post
Share on other sites
Jako, że wątek jest zamknięty muszę zrobić okrojoną formę cytatu (bo nie wiem czy tak [cytat]....[/cytat] będzie działać). To co pogrubione to z tamtego wątku

 

 

780 juz siedzi ;]   a te 670 juz mnie nie obchodzi za ile sie sprzeda moze i nawet za 700 i tak juz mi nie potrzebna ;] i co do 

 

tego biedaka 

 

Klikacz, dnia 13 Sie 2013 - 21:40, napisał: 

@autor

 

Jak tam 780? Phaha

 

 

_ jak tam ?? wyrabista  tylko ze cb na to nie stac ;p hahah

 

 

 

Tylko jeden kulalek może sobie pozwolić na 780, co ja teraz biedaczek cebulaczek mogę zrobić :( 

Szczerze mówiąc to mi się strasznie chce śmiać jak widzę takie posty, ale tu nawet nie ma o czym mówić.  Coż tu więcej dodać, no chyba tylko phaha  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

@ Up:
Czytałem ten temat... mój Boże... skąd Ci ludzie się biorą?! To jest jakaś masakra!! Ciekaw jestem, czy On w ogóle ma tę 780tkę. :)
I pewnie Jego też nie stać... ewentualnie rodziców :) wnioskuję to po sposobie w jaki się wypowiada :)

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Nawet nie o to chodzi czy kogoś stać, bo co to jest 2500 zł w dzisiejszym świecie; trochę paliwa i jedzenia.  Bardziej chodzi mi właśnie o to jak napisałeś "sposób w jaki się wypowiada". Nie wiem skąd w ludziach taka mentalność typu: "Nie stać mnie na 780 to Ciebie też nie stać" lub "Stać mnie na 780 a Ciebie nie stać hahaha biedak żryj gruz", bo to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne.  

 

Btw też mnie ciekawi czy faktycznie ma tą 780 :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

Witam. Dziś kurier przywiózł mi tablet VIDo N70S. NIestety napisy w tablecie częściowo są po chinsku, a nie raz po angielsku. Język polski przeważa. Po chinsku jest cały kalendarz.... i 2 ostatnie ikonki, które nie wiem do czego służa, bo napisy są chinskie, a po ikonie nie kojarzę. Co mam zrobić aby napisy widniały w całości po polsku i co zrobić abym miał na nim jakieś gry.
Link to post
Share on other sites

Czyli lepiej wziąć 670, teraz następne pytanie: od MSI czy od ASUS'a ?

 

 

 

albo na aalegro uzywke napisz do goscia moze tanio ci sprzeda ma 3 wiatraki i jest cichsza niz te asus i msi 

http://allegro.pl/gigabyte-gtx-670-2-gb-wersja-oc-gwarancja-jak-nowa-i3462772214.html

 

 

 

//e

Staraj się nie reklamować swojego Allegro. 

 

 

 

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...