Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

 

pod koniec września planuję wymienić swojego Nexusa 5 na coś nowszego. W telefonie cenię sobie w głównej mierze bardzo dobre podzespoły (procesor, aparat, ekran, głośnik) oraz jego szybkość (praktyczny brak modyfikacji, które mogłyby spowalniać jego pracę). Mój wybór padł na dwa smartfony - Nexus'a 5X z czystym Androidem i Lumię 950 z Windows'em. Który Waszym zdaniem lepiej się spisze pod względem moich preferencji? Szukam słuchawki na dobrych parę lat, której nie będę musiał za chwilę wymieniać z powodu słabego aparatu, czy też padającej baterii. Dodam, że nie jestem zwolennikiem jakiegoś systemu. Na Nexus'ie 5 korzystam tylko z podstawowych aplikacji, nie gram w gry i nie instaluję żadnych launcher'ów, modyfikacji, itp..

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Link to post
Share on other sites

1000 - 1500 zł. Tak jak pisałem zależy mi na podzespołach, nie na systemie i aplikacjach. Telefon ma służyć kilka lat do dzwonienia, robienia zdjęć, słuchania muzyki, internetu, i tak dalej. Dodam jeszcze że jestem otwarty na używane propozycje, ale muszą być one pewne w 100%. Nie chcę sytuacji, gdy wydam na smartfon kilkanaście stówek a on po 4 miesiącach się zepsuje.

Edytowane przez kam_kuch
Link to post
Share on other sites

Dziękuję zapropozycje. Niestety nie jestem przekonany co do telefonów z nakładkami, spowalniają system i nie można liczyć na kilkuletnią pewność aktualizacji jaj przy Nexusie i Lumii. Z tego co czytam to podzespoły S6 nie różnią się znacząco od tych w Lumii 950. Jak to wygląda w prakryce, bo wiadomo na papierze wszystko można napisać?

Link to post
Share on other sites

 

 

liczyć na kilkuletnią pewność aktualizacji jaj przy Nexusie i Lumii.

co po aktualizacjach na lumii jak z tego ekosystemu uciekają producenci softu jak szczury z tonącego statku

jeszcze rok-dwa i system zostanie sam ze sobą bez wparcia tych większych - ten system z roku na rok popada w coraz to większą agonię jeśli chodzi o wsparcie a także o sprzedaż 

Link to post
Share on other sites

Przesiadka z 5 na 5x to taka srednia sytuacja... Tez mam ten problem bo mam G2 i mniej wiecej tyle samo kasy i na 5x sie nie chce pchać, gdyz roznicy duzej nie ma... Czaje sie na s6 i zapewne po roku wyjedzie z niego touch wizz i wjedzie cyan... Więc tez czysty android...

Link to post
Share on other sites

co po aktualizacjach na lumii jak z tego ekosystemu uciekają producenci softu jak szczury z tonącego statku

jeszcze rok-dwa i system zostanie sam ze sobą bez wparcia tych większych - ten system z roku na rok popada w coraz to większą agonię jeśli chodzi o wsparcie a

Nie masz zielonego pojęcia o Wp i piszesz bzdury,żeby wprowadzić jakąs  aplikacje do Wp musi spełniać warunki  np. bezpieczenstwa.Wp wybierają świadomi konsumenci którym nie potrzeba darmowych,zbędnych szpiegujących aplikacji. :)

Edytowane przez todi69
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...