Skocz do zawartości

Telefon w cenie 400-600 zł.


Recommended Posts

Siemaneczko! Chciałbym sobie kupić nowy telefon do maksymalnie 600 zł. Szczerze to wymagań jakiś szczególnych nie mam, ponieważ mam teraz strasznie słaby telefon i dla mnie każdy droższy to jest już coś. Chciałbym jakiś telefon żeby działał płynnie, nie zacinał się kiedy włączę WIFI itd ... rozmiar też nie ma w sumie wielkiego znaczenia. Myślę, że nie potrzebuję więcej jak te 5 cali. Fajnie by było jakby miał w miarę, w miarę dobry aparat. ;) Głównie telefonu używam do grania, pisania na fb, korzystam z internetu itd. Podstawowe czynności. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie śmiało. Sory, że tak wszystko porozwalane, ale nie było tutaj wzoru i nie wiedziałem jak to napisać. :P

Link to post
Share on other sites

 

 

żeby działał płynnie, nie zacinał się kiedy włączę WIFI

 

 

Myślę, że nie potrzebuję więcej jak te 5 cali.

 

 

Fajnie by było jakby miał w miarę, w miarę dobry aparat.

 

 

Podstawowe czynności

Idealnie pasuje to P8 Lite - 2 GB RAM czyni go bardzo płynnym, ma bdb aparat jak za tyle kasy, ma 5'', ale ma słabą baterię, do podstawowych czynności powinna wystarczyć.

 

Kupisz za ok 600 na aukcjach z przedłużenia umowy 


 

 

Sory, że tak wszystko porozwalane, ale nie było tutaj wzoru i nie wiedziałem jak to napisać.

http://forum.benchmark.pl/forum-32/announcement-16-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-telefony-kom%C3%B3rkowe-i-smartfony/ ;)  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No dobrze. Powiedzmy, że mógłbym nieco z tego aparatu i wydajności zrezygnować (nie dużo) to co mógłbym ogarnąć w takiej cenie jeszcze?

 

BTW. Bo widzę, że ciągle polecasz tego P8 Lite i ciągle ludzie piszą o tej słabej baterii niestety. Możesz mi powiedzieć (bo podobno go posiadasz) ile Ci wytrzymuję bateria? 

Link to post
Share on other sites

 

 

bo podobno go posiadasz

Ja nie mam P8 Lite tylko P8

 

 

Powiedzmy, że mógłbym nieco z tego aparatu i wydajności zrezygnować (nie dużo) to co mógłbym ogarnąć w takiej cenie jeszcze?

Wtedy dostajesz coś z 1 GB RAM i 8 GB ROM (ok 3,5 gb dla Ciebie) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli ten P8 Lite wystarczy tak na jeden dzień użytkowania? :D W sensie naładowany na fulla? :D 

 

jutjub możesz się jeszcze wypowiedzieć na temat tego Xiaomi Redmi 3, którego kolega wyżej polecił? W czym jest on gorszy niż nasz faworyt P8 Lite? 

Link to post
Share on other sites

Hmmm ... no to teraz muszę wybrać pomiędzy tymi dwoma telefonami. Jednak jakoś bardziej przekonuję mnie ten P8 Lite, tylko muszę dobrej ceny gdzieś poszukać. ;) W sumie to i tak nie korzystam z telefonu tak dużo żeby mi na ten 1-1,5 dnia nie starczył. 


Jeszcze jedno pytanie. Co do olx/allegro. Za jaką cenę będzie opłacać się go kupić? 

Link to post
Share on other sites

P8 Lite ma słabiutką baterię, ale zdjęcia robi niezłe.

Jak chcesz wydajny i tani telefon z 3GB RAM, Androidem 6, skanerem palca , dobrą bateria i GPS to vernee Thor powinien cię zadowolić. Przeczytaj sobie Test Vernee Thor

bo telefon w tej cenie (400zł + możliwy VAT) jest świetny. Ma baterie z SoT zblizonym do XR3, ale ma 3GB RAM i czystego androida. A to duża zaleta.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...