Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Poszukuje jakiegoś w miarę dobrego sprzętu dla swojej dziewczyny. Będzie używany głównie do pracy, czyli pakiet MSOffice będzie potrzebny. Oprócz tego przeglądanie internetu, przechowywanie danych i czasami gra w CSa. Budżet to 2000 zł.

Najbardziej zależy mi na tym żeby się nie zacinał i nie przegrzewał.

 

Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie przeglądałem ten ranking i nawet zainteresowało mnie parę pozycji. Jedyne co mnie powstrzymuje to waga tych urządzeń. Wolałbym coś lżejszego. Masz może propozycje z równie dobrymi parametrami, ale nieco lżejsze?


Znalazłem taki model. http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-300-i3-6100u-4gb-500gb-w10-srebrny.bhtml#opis

Myślicie, że się nada?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie zależy Ci żeby laptop był nówką sztuką zapraszam do działu sprzedam i odszukaj mojego posta

"[sPRZEDAM] Laptop Dell Inspiron 15R 5521 i7 2.0GHz(3.1 Turbo) 6GB 1TB" tego laptopa używałem głównie do grania w csa [stałe 200fps] ale tytuły jak GTA 5 bez najmiejszego problemu odpadałem na średnich detalach. . Spojrzałem na specyfikacje tego twojego wynalazku i jako zaprawiony w boju gracz [3000h w cs go] uważam że ten lapek kompletnie nie nadaje się do grania zintegrowana grafika possysa strasznie, procek kuleje, rozdziałka to samo ale zrobisz jak uważasz . Pozdrawiam :D

 

Edit : A co do twoich potrzeb mój inspiron nawet nie zajęknie.

Edytowane przez Sornoq
Link to post
Share on other sites

pewnie ,że tak laptopa kupiłem 05.06.2013r za +5000 zł. Przez okres pierwszych 6 miesięcy był używany bardzo sporadycznie, potem przez jakiś rok używałem go do grania w lola i csa w 2015 przesiadłem się na stacjonarke i od tej pory używałem go może 10 razy. Jak chcesz bardziej szczegółowe info zadzwoń.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...