Skocz do zawartości

Tanie (do 300zł) głośniki do słuchania muzyki/gier


Recommended Posts

Dobry wieczór.

 

 

Czekając na wyjście nowego GTX'a chciałbym już wybrać dla siebie głośniki (może 2+1?). Czy mógłbym Was prosić o pomoc w tym zakresie?

Jeżeli możecie przerwać nudę spowodowaną oczekiwaniem na nadchodzącą kartę graficzną, to byłbym Wam niezmiernie wdzięczny za pomoc.

 

Zastosowanie komputera (a przez to i głośników):
* Gry: Overwatch, HOTS, Diablo III, CS: GO, Darksiders 1&2, Wiedźmin 3, Metro:Last Night, DmC, BF3, Skyrim- w tej kolejności^^ (ale również inne, mocne tytuły (chyba oprócz wyścigówek));

>>> NIE UKRYWAM JEDNAK, ŻE NA OGÓŁ GRAM NA SŁUCHAWKACH <<<

* muzyka, gdzie bas nie zaszkodzi^^

* jeżeli może być jeszcze jakieś zastosowanie, to z chęcią przeczytam :P

Maksymalna kwota:

Napiszmy, że do 300zł ;)

 

Na czym mi zależy:

Chciałbym, aby dwa głośniki stał po bokach monitora i jeden (subwooferek :P ) przed nim. Dobry pomysł? Warto? Piszcie! ;)

 

Jeżeli brakuje Wam jakichkolwiek informacji, które pomogłyby w wyborze odpowiedniego dla moich potrzeb modelu głośników, to piszcie śmiało, a wszystko uzupełnię.

 

 

Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc w związku z tym tematem!

Liczę na Wasze mądrości!

 

Pozdrawiam,

Marek Tarek

Edytowane przez Marek Tarek
Link to post
Share on other sites

Musisz mieć specyficzny gust (a także specyficzny gust muzyczny) żeby uznać, że takie coś (tanie 2.1) nadaje sie do słuchania muzyki, przecież taki subfoower w tanim zestawie ma często membranę mniejszą niż większe głośniki 2.0 (typu Solo Microlaba właśnie). Niższy bas robiony jest tam sztuczkami bas refleksowymi i zamienia się w jednostajne pukanie a nie bas.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie... Nie założyłem tematu w tym dziale, ponieważ jestem wszechwiedzący w tym zakresie. Dlatego też pytam bardziej obytych- dziwne, nie?

No dobrze, a jakiś nowy, wystawiony nie przez NONAME'a sprzęt dostanę (wciąż w podanym zakresie cenowym) czy nie ma takiej opcji i to, coś mi wcześniej wysłał, jest najlepszą możliwością?

Link to post
Share on other sites

Ależ ja jestem spokojny. Może źle napisałem, lepiej zamienić "musisz" na "musiałbyś". Oba powyżej proponowane sprzęty są jak najbardziej markowe a z pewnością nie są to noname'y więc nie bardzo wiem o co chodzi z pytaniem: "jakiś nowy, wystawiony nie przez NONAME'a sprzęt dostanę". Szarik przecież proponował nowe.

Link to post
Share on other sites

Heh, przez NONAME miałem na myśli, że sprzęt sprzedaje osoba indywidualna, a nie sklep (co niesie za sobą trochę niepewności) ^^ A "nowe" to właśnie tylko ze strony poczciwego Szarika :)

 

No dobra, przyjrzę się jednej i drugiej propozycji licząc na Wasze doświadczenie. Jeżeli dojdę do jakiejś konkluzji, niezwłocznie dam znać!

 

EDIT:

No dobra, poszukałem troszku i zdecydowałem, że wezmę te Edifiery :)

Tak jeszcze z ciekawości... wcześniej patrzyłem jak sprawa wygląda w TOP na Benchmarku- znalazły się tam: http://www.x-kom.pl/p/249333-glosniki-logitech-21-z533.html  - czy zaproponowany przez Was  Edifier R1100 będzie znacznie lepszy?

Edytowane przez Marek Tarek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...