Skocz do zawartości

Noctua U12P jak ustawić żeby nie zasłaniał ramu


Recommended Posts

Witam. Mam noctue U12P I mam problem, ponieważ posiadam 2 kości ramu 2GB marki Patriot i mają one dość wysokie radiatory, płyta główna to DFI m3h5

 

Gdy noctua ustawiona jest tak by wentylatory wydmuchiwały powietrze w górę to ramy nie mieszczą się w pierwszym slocie... i chyba drugim też... narazie mam 2 kości i nie wiem czy da się ustawić to chłodzenie na tej płycie tak by powietrze przechodziło przez noctue w poziomie w tył obudowy czy lepiej zostawić tak jak jest i następne ramy kupić bez radiatorów na sloty 1 i 2

 

 

Mam nadzieje że mniej więcej jasno wyjaśniłem sytuację :P i proszę o szybką odpowiedź

Link to post
Share on other sites

teraz tej płyty nie mam ponieważ musiałem ją oddać... była niesprawna lecz jak montowałem chłodzenie to nie widziałem innego wyjscia jak zamontowanie tak by ruch powietrza szedł w górę... po prostu układ śrub nie pozwalał na inne ustawienie... z tego co pamiętam ;)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Wejdź na stronę Noctua. Ostatnio wydali osobne mocowanie które umożliwia montaż w innej pozycji.

http://www.noctua.at/main.php?show=prod ... =36&lng=en

Wystarczy że wyślesz im skany/zdjęcia paragonu który udowadnia, że posiadasz ich chłodzenie i płytę na AM3, oraz podasz adres i przyślą Ci to za darmo do domu.

Link to post
Share on other sites

a sama faktura chłodzenia nie wystarcza?... paragonu płyty nie mam bo jeszcze nie kupiłem.... a tamtą wadliwą zwróciłem z paragonem..

 

fajnie by było jakby mi ktoś napisał co mam do nich napisać bo z ang mam problemy... przeczytać i zrozumieć dla mnie to looz ale coś napisać to już są schody ;)

 

Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Musisz posiadać fakturę chłodzenia i płyty głównej. W ten sposób firma zabezpiecza się przed niepotrzebnymi kosztami, a wspomaga tylko tych użytkowników którym ten "kit" jest naprawdę potrzebny. Z angielskim nie powinieneś mieć problemów bo nic nie musisz pisać.

Tutaj masz formularz który wypełniasz i wysyłasz:

http://www.noctua.at/main.php?show=nm_a ... &setlng=en

I to tyle ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...