Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo prosze o doradzenie poniewaz moj obecny 4 letni laptop nawalil i pilnie potrzebuje porady. Z gory dziekuje :)

1) Kwota przeznaczona na zakup: ok 3500 tys ale moze byc ponizej tej kwoty jak i rowniez nie znacznie powyzej

2 ) rozmiar matrycy: interesuje mnie bardziej laptop 17 calowy

3) Główne zastosowanie gry - Football Manager 2016, wiedzmin 3, czeste przegladanie internetu w wielu kartach jak rowniez jednoczesne granie i praca w sieci, ogladanie sporej ilosci filmow jak i sluchanie duzej ilosci muzyki

4) Miejsce użytkowania : w domu czeste przemieszczenie sie miedzy mieszkaniami

5) Wymagania specjalne: nie mam

6) Osobiste preferencje: nie mam ale najlepiej ciemny kolor

7) System operacyjny: moze byc bez systemu jesli jest spora roznica cenowa

8) Własna propozycja: z tego co sie rozgladalem bardzo atrakcyjne sa laptopy lenovo podswietlane klawiatury na czerwono lecz prosze doradzic ktory model z jakim sprzetem wybrac najlepiej i w przystepnej cenie i czym sie roznia proponowane modele (prosze o dokladne cyfry i nazwy modeli)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Lenovo Y700-17 i5-6300HQ/8GB/1TB/GTX960M 

 

Jeżeli zdecydowałbyś się na 15,6" to można dorwać za przyzwoitą cenę i7-6700HQ która da trochę większe osiągi w Wiedźminie (i ogólnie w grach), można do niego też dokupić dysk ssd na m.2 który przyśpieszy ogólne działanie systemu. 

 

Na YouTube możesz oglądnąć jak się ma wydajność w grach. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Lenovo Y700-17 i5-6300HQ/8GB/1TB/GTX960M

 

Jeżeli zdecydowałbyś się na 15,6" to można dorwać za przyzwoitą cenę i7-6700HQ która da trochę większe osiągi w Wiedźminie (i ogólnie w grach), można do niego też dokupić dysk ssd na m.2 który przyśpieszy ogólne działanie systemu.

 

Na YouTube możesz oglądnąć jak się ma wydajność w grach.

A jaki jest koszt tego dodatku o ktorym wspomniales i gdzie go sie instaluje

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem wyżej - jeżeli zdecydowałbyś się na laptop z przekątną 15,6" i mocniejszym procesorem bo i7-6700HQ to można go znaleźć na aukcji pod tym linkiem: http://allegro.pl/lenovo-y700-15-i7-6700hq-gtx960m-4gb-1tb-8gb-i6291265962.html

 

Tak, potem możesz dokupić dysk na własną rękę i sobie go zamontować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...