Skocz do zawartości

Brother HL-2030 podłączona do routera - problem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez matej64,

Recommended Posts

Witam, posiadam drukarkę Brother HL-2030 oraz router FunBox 2.0 do Orange. Problem dotyczy tego, że nie mogę znaleźć drukarki na swoim komputerze, a na laptopie działa. Router ją widzi, adres do wyszukania drukarki biorę z instrukcji obsługi routera. Podrzucam trzy screeny, byłbym wdzięczny gdyby ktoś był w stanie mi pomóc. Z góry dziękuje. ;)





Edit: Na laptopie podłączonym siecią Wi-Fi wykryło drukarkę, można z niego drukować. Problem dotyczy teraz tylko mojego PC, podłączonego "kabelkiem".


ref?


ref?


ref


ref


ref


ref


ref


ref


ref

Edytowane przez DeathArmy
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

po co tyle tych refresh ?

dodaj tą drukarkę jako drukarkę lokalną podłączona do tego komputera, a potem daj właściwości drukarki -> zakładka porty -> dodaj port -> standard TCP/IP i tam wpisz jej adres ip 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podłączyłem drukarkę przez USB, poczekałem za sterowniki, odłączyłem, podpiąłem do routera, dalej zrobiłem jak napisałeś, efekt w screenie w spoilerze. Tak czy siak nie widzi tej drukarki.



A co do refów, temat napisany 16 dni temu, odświeżałem prawie codziennie, żeby go nie usunęli :v

 

dodaj tą drukarkę jako drukarkę lokalną podłączona do tego komputera, a potem daj właściwości drukarki -> zakładka porty -> dodaj port -> standard TCP/IP i tam wpisz jej adres ip 

Edytowane przez DeathArmy
Link to post
Share on other sites

Nie podłączaj przez USB wystarczy, że jest wpięta w router, po prostu dodajesz drukarkę lokalnie wraz ze sterownikami i nie będzie ona dostępna, potem robisz to co napisałem, w tym oknie na screenie zostaw domyślne ustawienie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...