Skocz do zawartości

Myszka przeznaczona głównie do CS:GO [maks. 200 zł]


Recommended Posts

Budżet: Maksymalnie do 200 zł.


 


Jakiej myszki używasz obecnie: Nie mam pojęcia, jest to jakaś bardzo stara i prawdopodobnie tania myszka.


 


Jaką masz obecnie podkładkę: A4tech xgame x7-500mp.


 


Z jakich wartości DPI korzystasz: Aktualnie na myszce, której posiadam nie mam możliwości ustawienia DPI itd ... ;) Jednak kiedy miałem z taką możliwością wybierałem najczęściej 800. 


 


Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót: Aktualnie muszę przejechać po całej długości swojej podkładki, czyli jak dobrze patrzę to będzie jakieś 437mm, czyli niecałe 44 cm. :)


 


W co grasz: Counter Strike Global Offensive.


 


Chwyt: Palm Grip.


 


Ułożenie palców: 1+2+2


 


Wielkość dłoni: 13-14 cm. 


 


Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ CS:GO to dość dynamiczna gra, a moja myszka po dwóch szybszych ruchach (np. lewo,prawo) zaczyna się gubić i nagle celownik leci mi w dół przy czym nie mam żadnej kontroli nad myszką wtedy. Jest to bardzo irytujące. ;)


 


Uwagi: Myszka nie musi mieć milion dodatkowych przycisków, bo i tak z nich rzadko korzystam. Aczkolwiek są one mile widziane. Nie musi być to również nie wiadomo jaka świecąca się myszka z zbędnymi pierdołami itd. Zależy mi żeby była precyzyjna itd. 


 


 


 

 


Link to post
Share on other sites

Gigabyte i dm1 to lepsze myszki od rival rival 100 a według mnie nawet i rival 700. (Przerost formy nad treścią) tak samo logi g502 przedobrzyli moim zdaniem. Co do rivala miałem 3 modele. 1 był idealny ale był wtedy dla mnie za duzy kolega dalej użytkuje u jest zadowolony guma sie nie ściera scroll chodzi idealnie. 2 guma sie wytarła scroll latał i przyciski tez były juz wyrobione. Oddałem na gwarancje wymienili mi na nowego rival 300 i co ? Scroll chodzi jakby chciał odlecieć wgl nie schodkowo masakra. Spróbuj xm300 naprawdę świetna mysz genialny feeling sensora jeszcze lepszy od 3310. I fajne możliwości / cena

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

sklepie zadowolenie.pl Alcor kosztuje 149pln jest teraz do niej kod zniżkowy (ZDW_50) na -50 pln co czyni tę myszkę na chwilę obecną mega opłacalną bo za 99 kupujesz całkiem niezłego gryzonia i do tego jeszcze kurier gratis.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...