Skocz do zawartości

Aktualne - i7 2600k + evga z77 ftw /Asus Strix gtx 970


Recommended Posts

Haj! Dzis na sprzedaz trafiaja

 

i7 2600k - kupiony jakies 3 miesiace temu od dunka. Sprawny w 100% bez zadnych wad idzie na 4.8 @ 1.35v w komplecie z evga z77 ftw, o plycie moge powiedziec wiele zlego jak i wiele dobrego. Zacznijmy od tego zlego, a wiec:

Randomowo dzialaja na niej sloty ram - po wyciagnieciu i wlozeniu czesto dziala inna konfiguracja, przed zmiana procka z i5 na i7. dzialaly mi 2 zewnetrzne sloty, po czysczeniu i wyciagnieciu a nastepnie wlozeniu i5 dzialal mi dual channel a teraz dzialaja mi tylko 2 sloty przy gniezdzie procesora. Nastepna sprawa to 2 z 3 biosow nie dzialaja. Na szczescie ten 3ci sobie radzi bez problemu, zaaktualizowany do najnowszej wersji. Biosy mozna kupic na ebay z tego co widzialem. Wystarczy przelutowac kostki, a moze i komus uda sie wgrac po prostu bios. Z tego co mowil poprzedni wlasciciel nie dziala konfiguracja powyzej jednej karty. Nie sprawdzalem tego bo kto normalny bedzie robil sli z 970-tek. Poza tym plyta dziala przyzwoicie, wszystkie kontrolery dzialaja jak nalezy, OC da sie zrobic bez problemu.

 

Cena jaka by mnie interesowala za komplet to 800zl + kw/ ewentualne allego.

 

Mi brakuje mocy i przesiadam sie na lga2011

 

GTX970 Asus Strix

 

Karte wygralem w konkursie asusa w lutym, od tego czasu plynie gwarancja, gwarancja realizowana na podstawie wpisu w konto asusa ktore dodaje. pelen box.

 

Cena jaka by mnie interesowala to 1200zl - cena nie jest do negocjacji, dla osob ktore napisza ze kupie za 900/ albo widzialem za 900 na allegro/olx to idz i tam kup karte bez gwarancji :)

 

http://i.imgur.com/cYRuYvq.jpg

9023be0733aa7264f0129c12d8544c20.png

Edytowane przez polcsgo
Link to post
Share on other sites

Można bez problemu kupić za 900 złotych tą kartę, w dodatku jest to chyba najgorszy 970... A choćby nie miała gwarancji to i tak czy jest warta 300 złotych?

 

Temat wyczerpany, więcej chyba nie trzeba pisać, w krótkim odstępie to piszę od ostatniego posta tutaj więc nie podbijam tematu :) 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...