Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Chciałbym kupić uniwersalny tablet do domu. Do tej pory mam kruger matz 777. Jest tragiczny. Zamulony od samego początku. Reaguje na wszystko z opóźnieniem. Kupiłem go nowego za około 300. Po roku stwierdzam że nie nadaje się do niczego nawet youtube się wiesza mimo przywracania ustawień początkowych. Drugi w domu jest lark 7i win (prezent). To jest dopiero porażka. WIN 8.1 chciał się aktualizować do WIN 10, wywaliła się przy tym partycja odzyskiwania. Teraz przy uruchamianiu wyskakuje niebieski ekran. Lark umywa ręce bo to wina oprogramowania a M$ każe kupić windowsa :D. Próbowałem go reanimować według filmów na youtube ale w UEFI nie da rady bez klawiatury ,a nie posiadam klawiszy na usb.... na razie leży martwy. Podsumowując mam dwa tablety totalne gnioty. Proszę o radę jaki tablet kupić żeby NORMALNIE DZIAŁAŁ? Czyli internet, bajka dla dzieci z YT, jakieś gry (nic specjalnego raczej dzieci grają w gadające koty i ziemniaki). Nie większy niż 7 cali bo małe ręce dzieciaków nie dadzą rady z 10-calowym. Wytypowałem sobie Samsung galaxy tab A..... ale wiem że w jego cenie jest dużo innych urządzeń od różnych producentów a nawet takie z modemem. Proszę wskazać co było moim grzechem do tej pory. Czy wybierałem złych producentów czy specyfikacja urządzeń z najniższej półki nie dawała rady (a może jedno i drugie). Tab A kosztuje 550 i w tej okolicy cenowej chcę zostać.

 

 

 

  • mój budżet : około 550 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : zakup jak najszybciej najlepiej w jakimś sklepie tradycyjnym :) ale nie boję się też zakupów w necie (Wysyłka z PL)
  • nówka czy używka : tylko nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 7"
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : internet, czytanie e-booków, proste gry, YT
  • moje najważniejsze wymagania : płynne działanie,
  • rodzaj połączenia z internetem : Wi-Fi, może być 3G ale nie koniecznie
Link to post
Share on other sites

Nvidia shileld k1 to moim zdaniem jedyny tablet z antkiem do 1000 zł, który opłaca się kupić! Pisałem już o nim kilka razy na tym forum wiec poczytaj. Kosztuje ok. 900 zł (nowy) ale to tablet, konsola i urządzeni do rysowania w jednym :). Nic sie nie zawiesza, wszystko jest płynne a nvidia aktualizuje oprogramowanie co 2-3 miesiące. Urządzeni moim zdaniem oferuje znacznie więcej niż samsungi czy sony kosztujące 2 razy tyle!

ps. opłaca się dołożyć te 300 zł bo galaxy tab to przy nvidii bardzo ubogi krewny

Edytowane przez Echnaton
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...