Skocz do zawartości

Czy ten zestaw jest gotowy do zamawiania?


Recommended Posts

Jak poprosić o pomoc w dziale "Komputery, zestawy komputerowe"

 

Wzór:

 

 

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :

 

 

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera : Gry

  • Maksymalna kwota : 4,2 tyś

Kiedy zamierzam kupić komputer? : W przeciągu tygodnia

Których części potrzebuję : Wszystkich

Czy będę podkręcać sprzęt? : W przyszłości pewnie tak

Rozdzielczość mojego monitora i model : Samsung 931BW 1440x900

Specjalne wymagania : Żeby obecnie istniejące gry działały na w miare wysokich ustawieniach graficznych i min. 60 klatkach/s

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak

Własna propozycja zestawu https://www.morele.net/inventory/info/OMsCVc/

Inne : Brak

Link to post
Share on other sites

Zestaw wygląda całkiem ok. Brakuje oczywiście chłodzenia na procesor bo 6600K nie posiada chłodzenia boxowego w zestawie. Wrzuć sobie chociażby SPC Fortis 3. Zasilacz możesz zmienić na lepszą jednostkę elektryczną z lepszą gwarancja w postaci Crosairs CX450M. 

 

Płytę główną możesz wybrać jakąś lepszą z cashbakiem https://toptechcashback.com/pl/pl/pages/cpumb/qualifying

Link to post
Share on other sites

Chłodzenie dokupię jak zdecyduję się na podkręcenie, dzięki za radę dot. zwrotu pieniędzy ;P

Ps. ten zasilacz na pewno poradzi sobie z tym zestawem? Kolega mi nawet radził bym poszukał zasilacza o mocy 600W

Edytowane przez mikolaj1711
Link to post
Share on other sites

 

 

Chłodzenie dokupię jak zdecyduję się na podkręcenie, dzięki za radę dot. zwrotu pieniędzy ;P

 

Czytaj dokładnie i z zrozumieniem.

 

 

 

Brakuje oczywiście chłodzenia na procesor bo 6600K nie posiada chłodzenia boxowego w zestawie
 

 

 

Ps. ten zasilacz na pewno poradzi sobie z tym zestawem?

 

Z palcem w nosie 

Link to post
Share on other sites

Po przeliczeniu wychodzi około 4300zł, to nie na moją kieszeń ;/

Na chwile obecną zestaw wygląda tak:

https://www.morele.net/inventory/info/y8lit1/

Wiem, że zwracają 200zł ale to dopiero po miesiącu a na chwile obecną nie mam tyle.

Odliczając od tego złożenie komputera (mam kod) to i tak wychodzi 4220zł

Mógłbyś jakoś zmienić komponenty żeby wyszło coś około 4000zł bez zwrotów? Nie chciałbym zmiany procesora i karty graficznej 

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś jakoś zmienić komponenty żeby wyszło coś około 4000zł bez zwrotów? Nie chciałbym zmiany procesora i karty graficznej 

Możesz zrezygnować z dysku HDD "na start" a za miesiąc go po prostu dokupisz. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Na chwile obecną zestaw wygląda tak: https://www.morele.n...ry/info/y8lit1/

Fera 3 pod OC 6600K ? Fortis 3 jeśli już.

Nieopłacalna wersja 970, 100zł taniej masz Palita JS/EVGA SSC czy nawet Asusa Strix.

RG1 w zestawie za blisko 4500zł ? dajcie spokój to skrzynka, ale do budżetowych zestawów w granicy 2500zł, a nie do zestawu gdzie będzie 6600K po OC i 970.

Tego Thermaltake SE530W zmień na CX450M, stabilniejszy lepsze kondensatory no i 5 lat gwarancji.

Płytę główną również można znaleźć lepszą i tańszą, niekoniecznie z casback.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak,ale tak na prawde gwarancji są 2 lata ,bo nie ma serwisu corsair w polsce i trzeba wysylac a jak padnie za 4 lata to prędzej sie bedzie oplacalo nowy kupic niz za granice wysylac,bo sklep sie po 2 latach na to zgodzic nie musi bo rękojmia trwa 2 lata.

Link to post
Share on other sites

Tak,ale tak na prawde gwarancji są 2 lata ,bo nie ma serwisu corsair w polsce i trzeba wysylac a jak padnie za 4 lata to prędzej sie bedzie oplacalo nowy kupic niz za granice wysylac,bo sklep sie po 2 latach na to zgodzic nie musi bo rękojmia trwa 2 lata.

O czym ty człowieku mówisz ? Gwarancja od Corsaira to 5 lat, a do tego wysyłka jest na ich koszt...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...