Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mój kumpel zmienia kompa i poprosił mnie o pomoc. A jak chciałbym, żebyście wprowadzili ew. poprawki do mojej konfiguracji. Zestaw będzie najprawdopodobniej składany w ESC.PL . Budżet kumpla na samą budę to 2200-2300zł (ale im taniej tym lepiej :/ ). Monitor kupuje oddzielnie, poleciłem mu DELL 2209WA - u mnie w sklepie za 860zł jest.Kolega nie robi OC :P , ja ewentualnie podbije mu mnożnik na procku i może trochę pobawię się grafiką :/. A oto mój zestaw:

Procesor - AMD Phenom 955 BE - 530zł

Mobo - AsRock 870 Extreme3 - 330zł

Ram - A-Data 4GB (2x2GB) 1333MHz CL8 Gaming - 200zł

Dysk - Samsung SpinPoint F3 500GB - 149zł

Zasilacz - Corsair CX500 - 500W - 222zł

Karta G. - Gigabyte Radeon HD6850 - 699zł

Bez napędu i obudowy.

W sumie 2130zł

A i jeszcze jedna rzecz, czy znacie może jakieś dobre i tanie sklepy, które mają swoje oddziały w Łodzi?

Link to post
Share on other sites

Cześć, mój kumpel zmienia kompa i poprosił mnie o pomoc. A jak chciałbym, żebyście wprowadzili ew. poprawki do mojej konfiguracji. Zestaw będzie najprawdopodobniej składany w ESC.PL . Budżet kumpla na samą budę to 2200-2300zł (ale im taniej tym lepiej :) ). Monitor kupuje oddzielnie, poleciłem mu DELL 2209WA - u mnie w sklepie za 860zł jest.Kolega nie robi OC ;) , ja ewentualnie podbije mu mnożnik na procku i może trochę pobawię się grafiką :). A oto mój zestaw:

Procesor - AMD Phenom 955 BE - 530zł

Mobo - AsRock 870 Extreme3 - 330zł

Ram - A-Data 4GB (2x2GB) 1333MHz CL8 Gaming - 200zł

Dysk - Samsung SpinPoint F3 500GB - 149zł

Zasilacz - Corsair CX500 - 500W - 222zł

Karta G. - Gigabyte Radeon HD6850 - 699zł

Bez napędu i obudowy.

W sumie 2130zł

A i jeszcze jedna rzecz, czy znacie może jakieś dobre i tanie sklepy, które mają swoje oddziały w Łodzi?

Znamy...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...