Skocz do zawartości

Oddanie XFX'a na gwarancje i wymiana na inny


Recommended Posts

Dobry,

 

odpaliłem dzisiaj po raz pierwszy na dłuższy kompa którego zakupiłem i złożyłem tydzień temu. Oczywiście nie obyło się bez problemu który zmusi mnie do oddania zasilacza xfx xtr 650W na gwarancję. Problem z zasilaczem jest następujący, nie wspominając, że nie jest on w cale cichy tylko mi furkocze... Ustawiony jest oczywiście na "hybrid mode" pomimo tego wiatraczek co 34 sekundy włącza się i działa 3-4 sekundy wydając przy tym dźwięk typu "TRRRRRRRR". Bardzo sobie cenie ciszę i brak przeszkadzających mi odgłosów dlatego zamierzam odesłać go na gwarancję... Obawiam się, że podczas dużego obciążenia zasilacza jego hałas byłby bardziej nieznośny niż teraz jest. 

 

Pytanie do was, jaki zasilacz da mi cichą kulturę pracy i w miarę przyjazne okablowanie które nie będzie super sztywne (nie musi być modularny lecz taka opcja jest mile widziana), musi być 650W 80 Plus Gold. Moja propozycja https://www.morele.net/zasilacz-corsair-cs-series-650w-modular-80-gold-cp-9020077-eu-618777/

 

@Edit dodam, że nie chcę wyjść poza 450zł jeżeli wyjdzie na to, że musiałbym dopłacić za inny zasilacz.

Edytowane przez toxicgrief
Link to post
Share on other sites

zdarzają się felerne wentylatory ( bo to nie te same co w seasonic g series, tylko XFX je tam dał ), co gorsza trudno o swap-a bo to 135mm 

Co do cichego zasilacza, zobacz na RM550x, RM650x 
rm550x ma tryb pasywny do 275W obciążenia 
rm650 ma tryb pasywny do 325W obciążenia 
później oba do 100% swojej mocy, nie przekraczają 1000rpm, więc bardzo ciche 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...