Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czyli procki w wersji K mają integre 3000 i żeby jej używać trzeba mieć płytę z chipem h67 ? A ta płyta nie pozwala na OC

 

A procek 2500 zwykły można używać na płycie p67 ? Chodzi mi żeby wtedy zewnętrzna grafa nie chodziła :(

Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi TAK.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No ja także zamówiłem i5 2500K tylko że w balcie cena dość korzystna 815 zł z transportem.

http://www.balta.pl/opis.php3?ID=47015&f=3

 

Tylko jest jedno ale z tego co się dowiedziałem procki prawda przyjadą na przełomie stycznia/lutego (dziś do mnie dzwonił gość z balty i powiedział 1-2 tyg), tyle że cena procesora może ulec zmianie. Więc przez ten czas może wyjść na to że za 2500K będzie trzeba dać te 900+ :P:D

Link to post
Share on other sites

No teoretycznie ja zamówiłem np płytkę MSI P67A-GD55 za 535,00 dokładnie wczoraj zamówione i w poniedziałek wyślą z przesyłką 555 zł dziś sama płyta stoi po 581 zł + przesyłka 601 :P

 

Ale z tego co mi gość powiedział to właśnie cena może ulec zmianie zależnie od sklepu - tutaj radze przeczytać regulamin danego sklepu, ale akurat gostek ujął to tak że cena jeśli ulegnie zmianie to zaraz zadzwoni i zapyta o ewentualną rezygnację więc jakoś nie czuję że wybule nie wiadomo ile, będzie za drogo to się anuluje wiadome :D Ty chyba zamawiałeś w Camino? Bo sam się zastanawiałem ale tam ani w ich sklepach ani w hurtowni nie mają tych procków dopiero ma przyjść partia ich więc na to samo wychodzi.

Link to post
Share on other sites

ok może to będzie pytanie trochę lamerskie i mógłbym to gdzieś szybko znaleźć, ale że zakuwam na sesje, a na benchmark wchodzę od wielkiego dzwonu ( a wiadomość o nowych prockach to dla mnie szok )

to zapytam.

jak się ma wydajność do wspomnianego i5-760 ( wydajność/cena )

i czy jak korzysta się z integry ( czyli opcja bez podkręcania :D ) i np takiego gf gtx260 to tak jakbym miał 2 układy jednocześnie ? czy one razem nie współpracują ?? tylko albo ten albo ten ?

Link to post
Share on other sites

Ja na procek mam do przeznaczenia 850-900 zł i na razie wybrałem ten:

AMD Phenom II X6 1090T 6 rdzeni po 3.2 GHz bdb procek.

jak nie masz jeszcze plyty glownej to bierz i5 2500k- w tej cenie bez konkurencji. jak juz masz plyte to nie wydawaj tyle siana jezeli nie bawisz sie w grafike. wez po prostu phenoma ii x4 955 BE
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...