Skocz do zawartości

Bardzo dobra podkładka pod R.A.T 9.


Recommended Posts

eee Stachu, RAT jest na philipsie! co tu podrzucasz tekstylne podkładki :co: chcesz warna za opowiadanie herezji ?:)

 

@patryk0902 sensory philipsa mają to do siebie że źle pracują na podkładkach fakturowanych, tekstylnych

szukaj czegoś z tworzyw sztucznych, gładkiego, ale nie błyszczącego

omijaj podkładki miękkie i "chropowate" - na takich sensor "skacze", co bywa bardzo irytujące

 

nie podpowiem Ci konkretnego modelu, bo nie znalazłam jeszcze podkładki która byłaby idealna pod sensor philipsa ^^

Link to post
Share on other sites

O R.A.T. 9.

Proszę powiedz, że jeszcze niezakupiony!

 

Posiadałem tą mysz i nie poleciłbym jej największemu wrogowi. To jest gorsze niż jakakolwiek inna myszka na phillipsie!

 

Przeglądając niegdyś posty na pclabie (nie mam tam konta. tak tylko z nudów czytam), natknąłem się na informację, że R.A.T. 3 nie siedzi na phillipsie i nie na avago. Prawdopodobnie jakiś no-name... Skoro rat 3 to i 9 pewno też.

 

Użytkując doznałem sporej nieprecyzji, niewygody (godziny regulowania i nadal nic!), pocenia się dłoni (co mi się rzadko zdarza) i rozczarowania. Na szczęście nie kupiłem jej (znajomy kupił i na moją prośbę pozostawił mi ją do oceny. długo się trzymałem, ale po tygodniu użytkowania już nie mogłem więcej znieść).

 

Taka przestroga.

 

Teraz na temat podkładki. Nie znalazłem żadnej, na której ta mysz się nie gubiła, zatem kup tą, która bajerniej wygląda/jest droższa (Dla szpanu ofc.!)/użytkują pr0 gracze/itp./etc., ale przestrzegaj zaleceń diany.

Link to post
Share on other sites

Posiadałem tą mysz i nie poleciłbym jej największemu wrogowi. To jest gorsze niż jakakolwiek inna myszka na phillipsie!

też tak uważam :P ale rat jest od MadCatza, a wiadomo dla jakiej grupy ludzi ta firma robi sprzęt :P (pamiętacie okulary "przeciwmruganiowe" dla graczy CoD Black Ops? i wszystko jasne :P)

 

ciekawostką jest że w testach znacznie lepiej wyszedł CM Storm Sentinel Advance niż RAT7/9... mimo że mają w sobie dokładnie ten sam sensor! a ceny kompletnie różne...

 

długo się trzymałem, ale po tygodniu użytkowania już nie mogłem więcej znieść)

twardziel :/ ja po 3 dniach miałam serdecznie dość... a jeszcze musiałam nią sporo pograć :/ i sporo poprzegrywać bo laser skakał...

 

Nie znalazłem żadnej, na której ta mysz się nie gubiła

eh... myślałam że chociaż Ty zarzucisz czymś na czym ten "ratowski" philips śmiga... mode MadCatz ma jakąś odpowiednią podkładkę dla tej myszy? od nich takich zabawek jeszcze nie miałam
Link to post
Share on other sites

Zamowiles przez neta z wysylka? Mozesz do 10 dni oddac. Najlepiej powiedz tam, gdzie zamowiles, zeby nie wysylali jej w ogole o ile jeszcze tego nie zrobili i na przyszlosc o takie rzeczy jak gryzonie pytaj sie na jaikms forum, bo kupiles naprawde tragiczny sprzet.

Link to post
Share on other sites

Opinie na portalach są różne. Ludziom wciska się, że mysz jest super precyzyjna (szkoda, że nie podają od razu modelu sensora), super wygodna itp. My tutaj operujemy na własnych doświadczeniach i testach poważnych użytkowników. Portale nie są rzetelnym źródłem informacji (nawet tutaj, na benchmarku znalazłem parę pochwał jakiegoś chłamu, ale never mind...)

Link to post
Share on other sites

Gra się dobrze, ale sprzęt logitecha ma to do siebie, że jest strasznie drogi.

 

600zł za klawę? Bez przesady... Krawaty wiąże? Parzy kawę? Robi tosty? Nie warto. Lepiej zapłacić za microsoft sidewinder x4 lub x6, na których gra się równie dobrze.

 

Dla graczy najważniejsza jest myszka, podkładka pod nią i słuchawki (dla fpsowców zwłaszcza). Klawa byleby działała i była wygodna. Setki tysięcy klawiszy do makr jest zbędne, nawet dla zagorzałych mmorpgowców.

Link to post
Share on other sites

ee hotig nie zgodzę się z Tobą w kwestii klawiatur

za mechaniki zdecydowanie warto zapłacić - różnica w grze jest diametralna!

grałeś na SteelSeries 6Gv2, Shifcie czy np. BlackWidow od Razera:>

przecież tego się nie da porównać do MS x4 czy x6 ;) i imo są lepsze od G19 - brak bajerów, za to klawisze i czułość maksymalnie dopracowana.

 

Partyk, co do myszy

z bezprzewodowych Logitech G700

z przewodowych Logitech G9x lub SteelSeries XAI

te z czystym sumieniem mogę Ci polecić (z XAI możesz sobie nawet wybrać interesującą Cię wersję kolorystyczną :/)

Link to post
Share on other sites

Tak grałem na mechanicznych. Fakt jest bardzo dobrze i przyjemnie, ale na zwykłej zwykły użyszkodnik także świetnie się czuje.

 

Diano,

Razer BW tak samo jak SS jest za ~300zł. Tyle to ejst do przyjęcia, ale nie 600zł... 100zł więcej i mamy i5 760

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...