Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, dzisiejszego dnia padły moje steelseriesy 5h v2 po recablingu(jedna słuchawka znowu padła), więc chciałbym zamówić jakieś fajne słuchawki, najlepiej z mikrofonem. Myślałem nad Superluxami + mikrofon, jednak nie jestem przekonany do przyczepianego mikrofonu. Nie chciałbym kupować jakichś gamingowych słuchawek, gdyż po steelseriesach(w których mikrofon padł po roku, potem słuchawka, wymienione kable i pochodziły rok) chciałbym coś mniej popularnego, ale dobrego w swojej cenie oczywiście. Dodatkowo, posiadam kartę niestety zintegrowaną.

Warto pchać się w coś używanego?

Czekam na rady i z góry dzięki.

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

Superlux hd681 + mikrofon zalman mic1. Lekko ponad budżet ale zagra lepiej jak SS v2 + mikrofon jest wystarczająco dobry do komunikacji.

Dlaczego nie jesteś przekonany do mikrofonów? Zazwyczaj te lepiej działają niż te w słuchawkach.. + jest to jeden element mniej, który może się zepsuć w słuchawkach.

Link to post
Share on other sites

A co zrobić z tą kartą dźwiękową od steelseries? Do 5h jej używałem, do superluxów też używać, czy lepiej bezpośrednio do karty w płycie?

Co powiesz o Outlecie z x-komu? 

http://allegro.pl/outlet-sluchawki-superlux-hd681-black-red-i6270426536.html

Zmieściłbym się w kwocie jeszcze z mikrofonem.

Jeżeli nie będę brał z outletu, wziąć wersję B, F czy zwykłą 681?

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

Ta karta to jest szrot. Nazbieraj sobie pieniążki i kup normalną kartę dźwiękową,

Co do x-komu i satysfakcji mam pełne zaufanie. Bezproblemowe sklepy, a do tego podchodzą poważnie do każdego klienta.

Gwarancję masz tak czy siak na 2 lata. Ja bym brał ;)

Tą kartę USB sprzeda na OLX. Może się akurat komuś zepsuła i będzie chciał kupić. Tobie się nie przyda :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem już za 79.50 od innego sklepu. Dodatkowo 20zł kurier za pobraniem. Co do karty dźwiękowej, to mi się nie opłaca. Na wakacje zmieniam tylko gpu żeby sobie ograć kilka gierek, a od września i tak wymieniam(niestety) kompa na laptopa :(

Ile wołać za to ustrojstwo na usb? 10zł?

Ewentualnie, może wystawić na alledrogo wraz z tymi słuchawkami? Myślę że 10-20zł ktoś by za to dał. Słuchawki już praktycznie nic nie warte bo niedziałająca słuchawka+ lekko plastiki połamane(musiałem łamać żeby dostać się pod pałąk do kabla przy wymianie).

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

 

 

Ewentualnie, może wystawić na alledrogo wraz z tymi słuchawkami? Myślę że 10-20zł ktoś by za to dał

To zależy na jakiego jelenia trafisz. %-)  W tej kwestii Ci nie pomogę ale napisze, że ze 20zł bez problemu myślę znajdziesz kupca.

Link to post
Share on other sites

Witam. Słuchawki dzisiaj zawitały do mojego pc'ta. Powiem tak, już nigdy nie kupię gamingowych słuchawek.

Gdyby nie ucisk na uszy(mam spore uszy :D) to byłyby to idealne jak za tą cenę słuchawki.

 

Wielkie dzięki za pomoc w doborze słuchawek. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...