Skocz do zawartości

Telewizor 4k do 2,5k zł ?


Recommended Posts

Witam myślałem o kupnie telewizora 4K i zauważyłem że można kupić 50 calowe 4k do 2,5k zł jak np ten

:
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-50puh6400-88.bhtml#opis

 

Pytanie Czy jest dobry czy może jest coś innego w tej cenie i lepszej albo wgl w tej cenie, ktoś mi pisał ostatnio na forum tutaj żeby tylko szukać od 50 cal do 4k bo poniżej nie ma sensu. także co sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Sam przez ostatnie dni miałem zagwozdkę jaki tv wybrać do 3k. Początkowo myślałem mocno nad 4k i byłem praktycznie zdecydowany w 100% ale po przeczytaniu różnych artykułów, opinii zdecydowałem że w tej cenie nie ma to sensu bo dostajemy zaledwie ułamek tego prawdziwego 4k a zdecydowana większość modeli nie ma nawet 100Hz tylko 50. Ostatecznie zdecydowałem się na sprawdzonego FHD czyli polecanego przez wszystkich Samsunga H6400 a dokładnie UE48H6400. Jutro jadę po odbiór i zobaczymy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W rzeczywistości ma on tylko 100Hz ale jest to już zadowalające jeśli chodzi o odbiór. Jeśli chodzi o 4k to na razie nie warto kupować takich tv, najbardziej polecam jeśli chodzi o plazmy to philips a z LED to najlepszy będzie Samsung, u mnie w rodzinie wszyscy zdecydowali się na Samsungi.  Zobacz sobie na tego Samsunga UE48JU6000WXXH.

 

Link to post
Share on other sites

Sam przez ostatnie dni miałem zagwozdkę jaki tv wybrać do 3k. Początkowo myślałem mocno nad 4k i byłem praktycznie zdecydowany w 100% ale po przeczytaniu różnych artykułów, opinii zdecydowałem że w tej cenie nie ma to sensu bo dostajemy zaledwie ułamek tego prawdziwego 4k a zdecydowana większość modeli nie ma nawet 100Hz tylko 50. Ostatecznie zdecydowałem się na sprawdzonego FHD czyli polecanego przez wszystkich Samsunga H6400 a dokładnie UE48H6400. Jutro jadę po odbiór i zobaczymy ;)

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=samsung%20h6400%20kurz%20na%20matrycy

 

Internet od miesięcy huczy o tym, samsung o tym wie a jelenie znajdują się nadal  :rotfl:  2-3 miesiące i będziesz jechał do serwisu.

Link to post
Share on other sites

 

 

 2-3 miesiące i będziesz jechał do serwisu.
 

Chyba wykrakałeś :P Nie wiem czy nie będę jechał, ale nie z kurzem za matrycą tylko ogólnie. Dzisiaj odpalam tv a tu dioda cały czas miga, obraz jest ale oba piloty w ogóle nie reagują (tzn przez kilka sekund po odpaleniu coś tam reagują). Po chwili następuje reset i tak cały czas xD

Link to post
Share on other sites

 

Chyba wykrakałeś :P Nie wiem czy nie będę jechał, ale nie z kurzem za matrycą tylko ogólnie. Dzisiaj odpalam tv a tu dioda cały czas miga, obraz jest ale oba piloty w ogóle nie reagują (tzn przez kilka sekund po odpaleniu coś tam reagują). Po chwili następuje reset i tak cały czas xD

 

Pojedziesz i z matrycą za jakiś czas  :D  a to pewnie wina softu, zrobią aktualizacje i tyle, mój panas od którejś tam aktualizacji raz na 2-3 miesiące w ciągu jednego dnia strasznie zniekształca głos, trzeba mu kabel z prądu wyciągnąć i wszystko wraca do normy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...