Skocz do zawartości

Laptop używany czy nowy?


Recommended Posts

Pomóżcie mi, wyjeżdżam i potrzebuje przenośny komputer, głównie do YT , skype, i przeglądania internetu. I nie wiem czy lepszy będzie używka z allegro czy nowy. Ale nowy to tylko w grę wchodzi goclever insignia 1410 - bo jest najtańszy z nowych koło 750zł. A chciałbym wydać jak najmniej. Problem z używkami to taki, że albo sprzedają bez baterii, bez ładowarki, bez kamerki, albo bez dysku, a jak wszystko jest to bateria max 30min trzyma. Polecicie jakiś konkretny model ?   

Co myślicie o tym ? http://allegro.pl/ultralekki-biznesowy-hp-2540p-i5-160hdd-4gb-w7-gw-i5850918623.html

Edytowane przez pejo84
Link to post
Share on other sites

czy ja wiem, a może to: http://amso.pl/product-pol-17149-DELL-E6410-i5-520M-4GB-160-GB-WINDOWS-7-HOME-PREMIUM.html o wiele fajniejszy, ale ten co podałeś też fajny miałem go w rękach mały i przyjazny lapek.

 

GoClever nie bierz bo to atom, atom dobrze trzyma na baterii bo procek jest tak słaby, że nic na nim nie działa. Odradzam wszystko na atomie.

Edytowane przez AMSO_pl
Link to post
Share on other sites

Probook seria biznesowa - przyzwoite wykonanie, serwis też nie najgorszy. Ogólnie jak Skipper pisze - warto się zastanowić.

 

 

Osobiście sądzę,że do przeglądania internetu czy Skype i YouTube lepiej lepszego (np: właśnie ,,biznesówkę") w nie najgorszym stanie. Jak bateria słaba to można zawsze dokupić. A jak coś porządnego bierzesz to służy dobrze przez długi czas.

Moim zdaniem to najbardziej opłacalna opcja.

Link to post
Share on other sites

jak głównie do YT, Skype czy internetu to zastanów się też nad tabletem, moja siostra ostatnio kupiła sobie zgrabnego i dosc fajnego Samsunga Galaxy tab E.


brać używany zawsze jest ryzyko, z tej aukcji co podesłałeś to matryca lekko pęknieta, nie ryzykowałbym, miałem już probloemy z zawiasami, nie polecam takich używek kupować chyba że nie jest Ci zal tej kasy wyrzucic na byle co, które i tak kupujesz tylko na chwilke...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...