Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Poszukuje tabletu z windowsem na studia, do robienia notatek, ewentualnie czasem do pogrania w coś starszego. Zależy mi głównie na tym, żeby była wygodna klawiatura i żeby całość była względnie lekka. (max 1,5kg z klawiaturą). Jeśli chodzi o budżet, to fajnie by było się zmieścić do 1000 zł ale jeśli faktycznie będzie warto, to mogę dopłacić z 500-700 zł. 

 

Jeszcze druga kwestia. Jest jakiś tablet do 2000 zł, który by uciągnął CS:GO na minimalnych ustawieniach w stałych 30fps+?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Troszkę nie rozumiem :P że chcesz takie pieniądze ładować w tablet i łudzisz się że popykasz na nim w gry typowo pc'towe ;) . Nie lepiej kupić lapka najwyżej z mniejszą matrycą niż te standardowe 15,6 cali? ;) W CSa nie ma sensu grać na tych 30fps , 60 to już jest min ale wtedy jest grywalny :P .

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, dobry, niewielki lapek za 700 zł nie istnieje (nawet używany). Dobra, wróć, taki do CSa powinien się znaleźć. Jednak tablet ma swoje plusy i wbrew pozorom jest w stanie uciągnąć Heroes 3, C&C generals, red alertfallouta 3 i parę innych gier typowo pod PC. Oczywiście inna kwestia to sterowanie. 

Tablet na CS Go, to w zasadzie jest możliwe i to bez większych problemów:

 

Dell Venue 11 w wersji z i3, albo i5 (i3 starczy, ale trudno chyba dostać). Jest jeszcze wersja z core M5Y, ale ona moze być droga.

 

Asus T300FA

 

Co do pierwszej opcji, to dowolna, sprawdzona firma z 2 gb ramu. Bebechy wszystkie mają w zasadzie te same. Sam mam Toshibe Encore WT8A i jest całkiem przyjemna. 

Link to post
Share on other sites

Drugie pytanie, czyli o CS:GO było raczej z ciekawości ;) głównie chodzi mi o taki tablet, który będzie miał faktycznie dobrą klawiaturę, będzie długo działał. Jak przy okazji uda się włączyć jakąś starą grę to tylko lepiej ale nie jest to wymóg konieczny.

Link to post
Share on other sites

Kiano intelect x1 hybryda 2w1 z 2 gb ram proc 4 redzenie up 1.84Ghz ceny koło 750 zeta, 10,1 " mam ten tablet i daje radę, do tego by obejrzeć film, internetu i jakieś starsze gry, ja pykam na nim w Kings bounty i herosow 5, chód tam jeszcze testowałem ale nie pamiętam z gierek. Fi grania mam Pc. Klawiatura wygodna i robi za stację dokująca , fajnie przemyślane i trzyma się na mocnym magnesie. Ale ostatnio wyszedł intelect x2 z większą pamięcią ram bo 4gb i większą pamięcią na dane bo 64 gb można go kupić za około 1100 i chyba bym w to celował teraz .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...