Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Właśnie mam zamiar zamawiać z Chin Xiaomi Redmi 3 cena z przesyłką gwarantowany brak vatu 583zł. 

I teraz proszę jedynie posiadaczy tego telefonu o komentarze.

Czy telefon jest wart uwagi>? Na co dzień będzie służył głównie do sms dzwonienei i internet, gry to nie moja bajka.

I najważniejsze czy przy niewielu otwartych aplikacjach coś się zacina>?

I jak jest z systemem czy jest on spolszczony od razu po zakupie telefonu>? Dodam od razu że nie zależy mi na bajerach od MIUI Polska które oferują w aktualizacjach, liczy się dla mnie jedynie język polski:)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi;]

Link to post
Share on other sites

Chce wydać jak najmniej a mieć wydajny telefon najlepiej żeby był on nowy.

Chciałbym w końcu przetestować chińczyka z krwi i kości na MIUI:)

Dlatego prosiłem jedynie o opinię ludzi, którzy są jego posiadaczami od wejścia na rynek czyli od stycznia;]

Link to post
Share on other sites

Królem w kwestii opłacalności jeżeli chodzi o xiaomi jest redmi note 2.Jest wydajniejszy od redmi 3.

Jeżeli chodzi o xiaomi redmin note 3 według mnie nie warto dopłacać,bo note 2 ma ten sam układ graniczny,procesor i pamieć ram(mówimy tutaj o podstawowych wersjach)

 

Sam bym już dawno zamówił redmi note 2 ale nie pasuje mi jego rozmiar-5,5 cala to trochę dużo jak dla mnie,więc zacząłem szukać jakiegoś półśrodka i znalazłem właśnie redmi 3.

5 cali już jest okej.Bateria jest nieziemska,baaaardzo długo trzyma ten telefon.Co do samego działania sam jestem ciekawy.

Również szukam telefonu co nareszcie nie będzie się zacinał i trochę potrzyma na baterii :)

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Redmi 3 to budżetowy telefon, ma super baterię i metalową obudowę, ale to dalej budżetówka z najtańszych części. Są dwie recenzje PL, w jedniej nie działa GPS, a w drugiej skrzypi obudowa: https://www.youtube.com/watch?v=jUDHnNvDrLo

RN2 ma słaby aparat i przeciętna baterię.

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...