Skocz do zawartości

Kupie płytę główną wraz z procesorem.


Recommended Posts

Witam serdecznie,

niestety zalałem komputer i chce teraz złożyć coś na szybko w okrojonym budżecie. Przeglądając ceny na allegro 3-4 letnich procesorów doszedłem do wniosku że w tym miejscu się nie dogadam ze starymi handlarzami skupionego sprzętu. Szukających jelenia i nie obejrzą się i za pół roku ten sprzęt będzie tańszy o 200zł. Dlatego też zakładam temat w miejscu gdzie się ludzie znają oraz wiedzą że sprzęt komputerowy to nie wino że czym starsze to droższe. Ramy, dysk i zasilacz posiadam. Kartę graficzną też posiadam jednak jest już leciwa. 

Prosiłbym o propozycje w raz ceną państwa zestawów płyty głównej wraz z procesorem. Chce dzisiaj to zakupić. Architektura mi nie gra roli czy to będzie AMD czy Intel również, będę patrzył na cenę i na opinie mojego dobrego znajomego który w tym siedzi bardziej ode mnie. Prosiłbym o rozsądne propozycje, z myślą mieć a nie mieć. Ponieważ dzisiaj wieczorem już na 100 % będę kupował.

Z wyrazami szacunku

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc do internetu oraz do filmów. Czasami zdarzało mi się grać w CS:GO czy jakiegoś football managera. 
Rozglądając się w internecie szukam procesora klasy i5. Czy to będzie odpowiednik AMD czy sam Intel nie gra mi roli. Ważne żeby był mocniejszy od mojego starego procesora a posiadalem Athlona x640. Który prawdopodobnie działa tylko zasilacz mi jednak padł ale korzystając z okazji lekko odświeżę blaszaka.

Chciałem wydać koło 600zł na używaną płytę oraz procesor. Jednak wydać mogę więcej. Interesuje mnie i5 2500 lub 2300, jednak widzę że nawet po 2 latach cena tego procesora który jest już stary nie zmienia się na allegro przez handlarzy którzy skupują i doliczają sobie marże. Sam sprzedałem 2 lata temu zestaw wlasnie z i5tka 2500 i sprzedałem właśnie za 650zł ale osobie prywatnej. Dlatego szukam normalnego użytkownika któremu kurzy się gdzieś sprzęt czy też wymienia na dniach i chce sprzedać szybko i sprawnie swój już wysłużony sprzęt. Zaznaczę że już mam parę ofert które wydają się być rozsądne. 

Mogę odebrać sprzęt na terenie trojmiasta. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...