Skocz do zawartości

Crysis-problem


Recommended Posts

Hej, otóż kupiłem crysis i crysisa warhead w promocji na steamie za 5 ojro.Hmm warhead chodzi dobrze, pograłem godzinkę ~30 fps najwyższy to prawie 40 czasem spadnie do 20 na ustawieniach gamer(w niektorych mam enthusiasth) i do tego full hd, ale przejdzmy do sedna, otóż odpalam crysisa, wszystko ok, wlącza się, lecz w grze nie ma menu, wszystko do momentu pojawienia sie menu chodzi dobrze.

wygląda to tak:

http://img704.imageshack.us/img704/8865/crysis2010123112462403.png

 

 

Teraz pytanie co z tym fantem zrobić?przypominam ze crysis warhead działa poprawniee

Link to post
Share on other sites

Nie ma innego sposobu:/? Musze teraz grę od poczatku ze steama sciagnac.hmm a pacze trzeba pokoleji instalowac, czy tylko najnowszy,sciagnalem 1.2. ale wyskakuje mi "an error occured instaling the package.Windows installer returned "1642""

Link to post
Share on other sites

Odświeżam, podany wyżej sposób zadziałał, lecz chciałem sobie wgrać pacze, pobierałem z oficjalnego źródła lecz nie działają, mają chyba problem ze znalezieniem gry, bo nie jest ona standardowo tylko w folderze steam, przy próbie otwierania wyskakują jakieś dziwne błędy że instalator windows cos tam cos tam.Hmm co poradzić?I mam problem również z zainstalowaniem sandboxa, a chciałem sobie wgrać extreme quality mod a bez tego ani rusz chyba ze są jakieś inne sposoby?

Link to post
Share on other sites

Odświeżam, podany wyżej sposób zadziałał, lecz chciałem sobie wgrać pacze, pobierałem z oficjalnego źródła lecz nie działają (...)

Ponieważ kopie gier ze Steam uaktualniają się automatycznie. Rzadko się zdarza, aby pobrana wersja gry nie była z automatu uaktualniona. Innymi słowy Steam gwarantuje, że w momencie pobierania gry z ich serwera, ściągasz jej najaktualniejszą wersję.

 

Użytkownik y0ddh4 wprowadził ciebie w błąd. Nie możesz uaktualniać kopii ze Steam z innego źródła niż Steam. Najwyraźniej nie miał nigdy do czynienia z platformą Steam.

 

Steam nie umożliwia edytowania kodu gry, co za tym idzie instalowania nieautoryzowanych przez Crytek modów. Oczywiście maniacy kody obeszli ten... problem. Na forum Steam masz kilka tematów poświęconych Extreme Quality Mod.

 

Zalecałbym też przeczytanie regulaminu Steam. Punkty o edytowaniu plików źródłowych, oraz blokowaniu konta. Tak na wszelki wypadek, aby nie było płaczu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...