Skocz do zawartości

Obudowa myszy Logitech MX1100R


Recommended Posts

Witam,

 

Czy ktoś z kolegów zdejmował obudowę myszy jak w temacie? Ja już otwierałem i czyściłem kilka myszek. Ale z tą nie mogę sobie poradzić w żaden sposób. Jestem zmuszony do jej otworzenia, ponieważ:

1. po dwóch latach pracy należałoby jej wnętrze oczyścić z no... wiadomo z czego i nie muszę chyba dalej tego uzasadniać, do tej Któryś już raz podchodzę

2. funkcje środkowego kółka zaczęły się mieszać, np. przechylenie go w prawo wywołuje coraz częściej działanie środkowego klawisza (funkcja jego przyciśnięcia). Więc, albo zanieczyszczenie mechanizmu, albo jego zużycie.

 

No więc, po odkręceniu trzech wkrętów znajdujących się pod ślizgaczami (wyględa, że są to jedyne wkręty) próbuję zdjąć obudowę znajdując miejsca zaczepów. Jednak któryś z nich bardzo mocno trzyma, że boję się iż siłując sie z nim zniszczę obudowę. To tak, jakby gdzieś posrodku myszki był jeszcze jeden wkręt.

Czy zna ktoś budowę tej myszki i mógłby mi pomóc, naprowadzając na właściwą drogę?

 

Próbowałem czegoś dowiedzieć się w miejscu dokonania jej zakupu (sklep z serwisem), ale zbyto mnie informując, że myszek nie naprawiają i nie mogą pomóc. Kosztowała mnie blisko 200 zł. zatem nie należała do najtańszych. Dlatego korzystając tu z okazji, z dziką rozkoszą wyjaśniam, że to jest firma GRAL sp. z o.o. w Gdańsku-Wrzeszczu.

 

Wracając do tematu, może ktoś pomóc?

Pozdrawiam i Szczęśliwgo Nowego Roku życzę wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...