Skocz do zawartości

Grafika do 1500 zł


Recommended Posts

Witam, poszukuję grafiki do ~1500 zł

 

Interesują mnie GTX 970 (Evga esc 1300 zł )

 oraz Radeon R9 390 ( niestety nie wiem jakiej firmy najlepiej, podobno sapphire ale reszta?

Chyba, że jeszcze coś innego sensownego polecicie poza postrzelonym pascalem na którego czekałem ;)

 

Buda nowa i5 6600k, zasilacz thermaltake se modular 530W więcej raczej nie muszę podawać.

NOWEEEE :) może gdzieś z jakimś fajnym gratisem są ? Komputronik daje Total war'a ale szafirek u nich 1700 zł ponad :(

 

Grafika do gier tylko i wyłącznie. Nowe produkcje oraz starszych trochę. Nie chce by karta tworzyła mi  huczące tornado w obudowie :)

Edytowane przez radek64
Link to post
Share on other sites

poczekaj na karty nowe od AMd lub używkę z gwara  minimum rok znajdziesz bez problemu gtx980

 

napisałem, że chce nową, nie interesuje mnie wymiana kart co rok.

Wyczekałem już miesiąc na te pascale zachwalane na amd nie mam ochoty czekać kolejnych2 miesięcy

poza tym najtańsze 980tki widzę 1700 zł

Edytowane przez radek64
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz kartę na dłużej to tylko 390/390x i tu nie bierz w żadnym wypadku karty od asusa!!!!(bo ma tragiczne chłodzenie), wszędzie polecają wersje od sapphire, ja jej w rękach nie miałem, więc się nie wypowiem, ale mam 390x(390 bardzo niewiele odstaje;)) od gigabyte i szczerze polecam(nie wymieniłbym jej choćby na 980). Jeżeli chodzi o kulturę pracy, to każda wersja będzie naśladować odrzutowiec powyżej 3000rpm. Do 60/65% obrotów(2600rpm~) wersja gigabyte jest jeszcze stosunkowo cicha i efektywna(skoro wieśka 3 dźwiga na uber@1080p w 60fps(ze sporadycznymi spadkami do 50~ na np. bagnach, czy novigradzie) nie przekracza 73°C(była by jeszcze chłodniejsza, gdybym pozwolił jej kręcić się szybciej).

 

A co do 970...miałem i nie polecam tego kastrata nawet jako karta na chwilę. Jedyny jego plus to to, że ma mniejszy pobór energii.

 

@up

No te 980ti za 1,5k kuszące, ale brak gwarancji itp. skutecznie odstrasza.

Edytowane przez stofro
Link to post
Share on other sites

@up

No te 980ti za 1,5k kuszące, ale brak gwarancji itp. skutecznie odstrasza.

 

Daje 30dni gwarancji rozruchowej z możliwością zwrotu do 14dni. Myślę, że nie tak źle. Kupowanie nowego GTX'a 970 jest nie na miejscu na chwilę obecną. Zdecydowanie lepiej R9 390 kupić, ewentualnie używaną 970'tke z długą gwarancją.

Link to post
Share on other sites

Daje 30dni gwarancji rozruchowej z możliwością zwrotu do 14dni. Myślę, że nie tak źle. Kupowanie nowego GTX'a 970 jest nie na miejscu na chwilę obecną. Zdecydowanie lepiej R9 390 kupić, ewentualnie używaną 970'tke z długą gwarancją.

No niby tak, ale to wciąż "ryzyk-fizyk" ;)

 

Szkoda pieniędzy na 970(chyba, że jakiś z 3letnią gwarą za 900zł:P). Słabsza od 390, "3,5gb", upośledzona w dx12...do tego nvidia szybko kończy wsparcie sterowników do poprzednich architektur.

Link to post
Share on other sites

Na morele masz ją tańszą o cenę total wara(czyli ten "bonus" wcale bonusem nie jest) - Morele

Jest też dość tanio sapphire(i jego najbardziej polecam) click

 

P.S. Kolegi "ninfek121" nie słuchaj bo głupoty pieprzy :)

Giguś jest jednym z chłodniejszych niereferentów, a co do głośności - owszem na "fabrycznych" ustawieniach pod obciążeniem jest głośny, ale po manualnym ustawieniu krzywej obrotów jest cicho i chłodno.

Edytowane przez stofro
Link to post
Share on other sites
Giguś jest jednym z chłodniejszych niereferentów

Albo trollujesz, albo jesteś niedoinformowany. http://pclab.pl/art68089-60.html Rzeczywiście jeden z najchłodniejszych. Najcieplejszy zaraz po Asusie. Poza tym niezła hipokryzja. Zarzucaj innym "pieprzenie głupot" samemu plotąc bzdury. 

Edytowane przez nimfek121
Link to post
Share on other sites

Tylu troli w jedym temacie to ja juz nie widzialem dawno.

Gtx 970 to karta ktora mozna teraz kupic za duzo mniejsza kase niz r9 390(290).

Topowa karta ktora spokojnie daje rade w najnowszych produkcjach, jest nazywana kastratem....

Poziom wiedzy niektorych osob jest zdrowo wykastrowany.

Pod dx11 ciezko o lepsza karte za te pieniadze niz maxwell od NV.

Juz od jakiegos czasu gtx 970 i r9 390 to uklady do wysokich ustawien a nie ultra. Sa to tak samo szybkie uklady i pozyja tyle samo.

W jedych grach na korzysc amd zadziala wieksza ilosc vramu a w innych wyzsze taktowanie nv.

 

Jesli ktos twierdzi ze gtx 970 to bubel, to niech sobie przypomni wiedzmina 3 i jak swietnie sobie ta karta poradzila.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Poziom wiedzy niektorych osob jest zdrowo wykastrowany.
Dobrze powiedziane

 

r9 390(290)
GTX 970 to "kastrat", ale ciekawe czemu nikt 390 po imieniu nie nazywa. czyt Odgrzewany kotlet?
 Nie wspominając o tym że 970 jest chłodniejsza, i cichsza w większości wersji o prawie wszystkich wersji 390...
Link to post
Share on other sites
Wypowiedz bez jakichkolwiek argumentow dla poprawy wlasnego samopoczucia.

Nie dla poprawy, tylko pytanie, jeśli są realne problemy to chciałbym widzieć, bo przymierzam się do kupna :D

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...