Skocz do zawartości

Recommended Posts

Te podobno są dobre

Sandisk Cruzer Extreme 16GB http://allegro.pl/sandisk-cruzer-extreme-usb-3-0-pendrive-16gb-i6203852981.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=141506

lub większy

Sandisk Cruzer Extreme 32GB http://allegro.pl/sandisk-cruzer-extreme-usb-3-0-pendrive-32gb-wys-0-i6203853804.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=141506

Z tym że jest to produkt tzw.powystawowy / refurbished ale jest GW. normalnie to one kosztują dwa razy tyle,jak nie więcej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sandisk Cruzer Extreme to dobre pendrive ( ale jak nówki, to będzie wolniej i to dużo wolniej ) 


pierwszy szybszy 175/40 ( odczyt/zapis sekwencyjnie ) 55zł 
drugi wolniejszy  140/20 27zł 

 

nie patrz na specyfikacje, zwłaszcza w zapisie  ( to sa realne prędkości jakie max możesz uzyskać ) 

Edytowane przez kokosnh
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

MadHat też się nad takim zastanawiam,pisze że jest gwarancja no i ewentualnie "14 dni na odstąpienie od umowy zakupu"

czyli jak coś mi nie spasi to zwracam.

Za sklepowy to koszt ponad 100zł (32GB) a tu jest różnica w cenie,w sumie za jednego można mieć dwa takie.

Edytowane przez wasyl1976
Link to post
Share on other sites

 

 

ja polecam ze swojej strony firmę Adata ładnie wygląda, szybki i jeszcze nie miałem z nim żadnych problemów Używam go już prawie dwa lata   https://www.morele.n...16g-cbk-568007/
gorszy od tego co podałem  

 

 

Ale da się go jakoś przetestować ?
 

No jak przyjdzie to możesz sobie testować 

ogólnie Sandisk Cruzer Extreme mają świetne prędkości zapisu i odczytu próbki 4K ( po 500 razy szybsze od innych przy zapisie ) 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

możesz sprawdzać 
zwykle 
crystal disk mark 
as ssd benchmark  

ale dużo zależy od samego systemu plików na pendrive, oraz czy masz dobrze skonfigurowane sterowniki USB 3.0, czy tam 3.1 ( jak masz dobrze, to osiągniesz ) 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zamówiłeś tego extrema to dobrze zrobiłeś, żadnych odchyłów w prędkości nie powinno być. Jeżeli masz dysk ssd wystarczy przekopiować jakiś duży plik np.film i prędkość zapisu/odczytu powinna odpowiadać specyfikacji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

nie wiem, jak sekwencyjnie, ale próbka 4K w porównaniu do reszty pendrive to rakieta ( mimo że pojemniejsze wersje są jeszcze szybsze ) 


ok zobaczyłem na wyniki na internecie i są podobne, więc ok 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...