Skocz do zawartości

Kamera sportowa Xiaomi Yi - nowa gw


Recommended Posts

Do sprzedania mam nową kamerę sportową Xiaomi Yi.

Kamera jest nowa, nieużywana.

 

Dzięki nowemu firmware nagrywa także w 2K (1080p w 60fps, 720p w 120fps, a 480p w 240fps).

Do wyboru kolor biały lub zielony.

 

Gwarancja jeden rok, realizowana przeze mnie (kamera zakupiona bezpośrednio z Chin).

Jeżeli ktoś sobie życzy to mogę załączyć "paragon", który dostałem do zamówienia.

 

W skład zestawu wchodzi:

- kamera

- bateria

- kabel usb

- broszura

- pudełko

 

Cena 339zł + kw (kurier 14zł, paczkomat 9zł)

 

Zdjęcie przedstawia otwartą sztukę. 

 

http://i.imgur.com/q4P4Rqg.jpg

Link to post
Share on other sites

Na stronie producenta 345, i dwa lata gwarancji, zjedz troche z cena bo drogo i nikt nie kupi

gdzie masz stronę producenta z widniejącą ceną 345? (przypominam, że Xiaomi nie ma oficjalnego kanału dystrybucji w Polsce i w przypadku żadnego produktu nie ma 2 lat gwarancji)

Edytowane przez ptasiek2
Link to post
Share on other sites

gdzie masz stronę producenta z widniejącą ceną 345? (przypominam, że Xiaomi nie ma oficjalnego kanału dystrybucji w Polsce i w przypadku żadnego produktu nie ma 2 lat gwarancji)

Sa i to dwa jedne jest realizowany poprzez firme JBTS, drugi poprzez Satnet, z czego w tym drugim jest o wiele taniej. Jest nawet sklep stacjonarny Xiaomi Poland Sp. z o.o. ul. Walbrzyska 11/73 02-739 Warsaw, Poland

Edytowane przez Fourth Illusion
Link to post
Share on other sites

Xiaomi ma oficjalny kanał dystrybucji w Polsce i cena kamery to 345 PLN.

http://xiaomi.com.pl/produkt/kamera-sportowa-xiaomi-yi-biala/

 

 

 

4. Okres gwarancji na sprzedawane produkty (zakup prywatny = konsument):
– Xiaomi Mini (Ninebot): 12 miesięcy
– baterie / akumulatory do Xiaomi Mini (Ninebot): 6 miesięcy
– akcesoria wchodzące w skład zestawu Xiaomi Mini (Ninebot): 6 miesięcy
– telefony komórkowe, kamery sportowe oraz pozostałe urządzenia elektroniczne: 24 miesiące
Link to post
Share on other sites

Xiaomi ma oficjalny kanał dystrybucji w Polsce i cena kamery to 345 PLN.

http://xiaomi.com.pl/produkt/kamera-sportowa-xiaomi-yi-biala/

Xiaomi na terenie Unii Europejskiej prawie oficjalną dystrybucję ma tylko i wyłącznie na terenie Francji, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec - sprawdźcie na mi.com ;)

 

A do sprzedającego - jaka jest to wersja kamerki? Zxxx?

Edytowane przez ptasiek2
Link to post
Share on other sites

@ptasiek2

Oficjalny dystrybutor Xiaomi w PL to JBTS. Obecnie zajmuje się tylko dystrybucją marki Xiaoyi (czyli m.in. kamerką podana wyżej). Co nie zmienia faktu, że jest w pełni oficjalny (zostało to potwierdzone przez chiński oddział marki Xiaoyi). Dodatkowo wspomniany wyżej SatNet oficjalnym dystrybutorem nie jest, ale udziela gwarancji.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...