Skocz do zawartości

EK WATERBLOCKS EK KIT S240


Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie. Chodzi o zestaw LC od EK Waterblocks ( poniżej link )

 

https://www.ekwb.com/shop/ek-kit-s240

 

Mógłby ktoś, kto jest ogarnięty w temacie LC powiedzieć coś o jakości oraz wydajności powyzszych komponentów ? Jestem zainteresowany zestawiem slim, ponieważ skłądam itxa ( fractal design nano s ). W przyszłości pewnie chciałbym zwodować również GPU ( co wiązałoby się pewnie z dokupieniem drugiej chłodnicy ), jednak narazie mam w planach schłodzenie samego procesora.

Mobo : asus z170i pro gaming

CPU : i7 6700K

Link to post
Share on other sites

Te nowe zestawy od EK bardzo się opłacają, wczoraj przyjrzałem się z bliska wersji P360, ponad 100 euro mniej niż kupno wszystkiego osobno. Bardzo ciekawa oferta od EK, wymusi to pewnie na konkurencji jak XSPC obniżenie cen albo wypuszczenie podobnych zestawów.

 

 

Edit:

Dobra teraz to sie dopiero podjaralem: http://www.docmicro.com/watercooling_kits_EK-Water-Blocks-Kit-Watercooling-Complet-EK-KIT-X360_11888.html

 

 

Cena/jakość/możliwości po prostu rozwala system...  :P

Edytowane przez Dudi4Fr
Link to post
Share on other sites

Up tego sklepu nie polecam w sprawie mojej reklamacji nawet nie odpisali a pisalem a chcialem reklamowac trzy butelki plynu i 4 ledy (zamiast 8 bialych dali 4 biale 4 czerwone)... cholerne zabojady

Ciekawe bo większość moich znajomych robila u nich swoje WC i bardzo mi ich polecają.

Link to post
Share on other sites

w tym HGF co polecalem tobie bude tam oki odpisuja zaraz i nie ma problemu ze zwrotem zaraz jak towar do nich dociera odrazu hajs zwracaja albo mozesz odrazu u nich cos innego zamowic (wiem bo juz zwracalem u nich) i ogolnie kontakt nawet dobry

 

z tym docmicro to tak nie przejdzie pojechac na dole francji jest sklep kolo marsylii wiem bo juz patrzylem dawno gdzie maja ten swoj 'burdel' 

fakt ze czasami tam maja ciekawie atrakcyjne ceny

Link to post
Share on other sites

w tym HGF co polecalem tobie bude tam oki odpisuja zaraz i nie ma problemu ze zwrotem zaraz jak towar do nich dociera odrazu hajs zwracaja albo mozesz odrazu u nich cos innego zamowic (wiem bo juz zwracalem u nich) i ogolnie kontakt nawet dobry

 

z tym docmicro to tak nie przejdzie pojechac na dole francji jest sklep kolo marsylii wiem bo juz patrzylem dawno gdzie maja ten swoj 'burdel' 

fakt ze czasami tam maja ciekawie atrakcyjne ceny

 

Zobaczymy jeszcze, jak pisałem w tamtym temacie. Najpierw kasta potem pomiary a na końcu zakupy.

Link to post
Share on other sites

oki oki a ja jak pisalem w tamtym temacie nie cytuj postow nad toba bo trafisz na jakiegos w zlym humorze to zaraz jeszcze ci bana wklepie :D:wariat: 

 

a zeby nie spamowac tak w czyims temacie to...to  do autora topicu i co kupiles ten set EK ?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie. Dopiero kompletuje cały sprzęt. W piatek odebrałem płytę główną i CPU, obudowa i Ram już od jakiegos czasu jest. Na poczatku tygodnia zasilacz, pozniej dyski i być może na poczatku czerwca bede musial podjac decyzje juz o chłodzeniu. Szukam caly czas i się zastanawiam nad kilkoma opcjami, więc zakup konkrettnie tego zestawu nie jest jeszcze w 100% przesądzony

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...