Skocz do zawartości

Pomocy! OCZ ModXStream Pro 600W


Recommended Posts

Witam.

Wczoraj zakupiłem nowy zasilacz OCZ ModXStream Pro 600W modularny jak go podłączam to tylko świeci się na płycie głownej dioda i nie chce się włączyć komputer.

Podłączyłem kabel sata do dysku i napedu.

Mam płyte głowną ASUSa P5K PRO oraz grafike nvidia gf 220 gt 1gb ddr3, bez wejscia na dodatkowe chłodzenie chyba, prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

a który to jest kabel power sw

to taki kabelek odchodzący od przycisku power na obudowie, który podpina się do płyty głównej, jak jest odpięty to przycisk nie działa i może dlatego komp nie startuje

poza tym wygląda na to, że masz podpięte wszystko jak trzeba, tylko poza 24pin musisz jeszcze podpiąć kabel 4pin, podpięty?

Link to post
Share on other sites

Widać kolego nie tylko Ty masz problem z tym zasilaczem. Obecnie w moim komputerze pracuje ten sam model i też mam problem z uruchomieniem komputera. Świecą się diody, a komputer nie startuje. Najśmieszniejsze jest to, że jeśli już się włączy to działa miesiącami :)

Link to post
Share on other sites

Może to zabrzmi brutalnie, ale wyłączam mu zasilanie z tyłu(OFF/ON), na chwilkę tak aby kondensatory nie zdążyły się wyładować, klikam przycisk Power na obudowie i szybko daję z tyłu (ON) :)

Wiem, wiem dziwne ale działa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Widać kolego nie tylko Ty masz problem z tym zasilaczem. Obecnie w moim komputerze pracuje ten sam model i też mam problem z uruchomieniem komputera. Świecą się diody, a komputer nie startuje. Najśmieszniejsze jest to, że jeśli już się włączy to działa miesiącami :]

Kolego, mam identyczne objawy w moim stealthstream 500W, ja muszę wyłączać na dłużej, tak z godzinkę. Zasilacz kiedyś pracował w domowym serwerze 2 miesiące non-stop i gdyby nie konieczność przestawienia w inne miejsce to bym nie wiedział o tym problemie. Wymieniłem zasilacz na inny, w moim przypadku sklep wysłał do gwaranta a ten orzekł że zasilacz jest sprawny i mi oddali, w tej chwili używam go tylko awaryjnie.
Link to post
Share on other sites

Okta, wyslij go na gwarancję, bo przetwornica stand-by jest uszkodzona. Miałem podobnie ze swoim monitorem, przetwornica padła. Jak podłączyłem prąd to musiałem czekać prawie 30 minut, żeby monitor wstał, a potem jak to napisałem Okta: Działał miesiącami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...