Skocz do zawartości

,,Wodowanie i inne dzikie węże ''


Recommended Posts

Siemanko proszę was o poradę /pomoc w jednej sprawie wodować czy bawić się powietrzem ? Działam na podstawce Am2+/Am3 głownie i potrzebuję jakiś tani zestawik do zalania kompa buda Cm 692 Adv. chodzi mi głownie o procesor.Czy po jakimś czasie będę mógł dokupić bloczek na grafe lub inną podstawkę do procka ? No i oczywiście czy sie opłaca teraz posiadam Noctue Nhup12p jak narazie lekko się bawiłem procesorem z 2.6ghz na 3.1ghz temperatura ok 36 stopni na OCCT na 30 minutowym teście nie przekroczyła tej wartości czy jest sens wodowania ?Dzieki za odpowiedź pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie ma sensu w tym wypadku masz bardzo dobry cooler i raczej zostań przy powietrzu chyba że chcesz wydać troszkę pieniędzy które mógłbyś przeznaczyć na co innego :)

Pozdrawiam ( ja kręce swojego proca na 3,8 ) mam porównywalne chłodzenie i jakoś daje radę :) Pozdrawiam i życzę dobrej nocki

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem wode sie zawsze oplaca brac, ale licz sie z kosztami rzedu 800-1000 PLN.

 

Jak chcesz zebym podal jakis zestaw przykladowy to daj znac.

a nie wtedy kiedy ma sie juz to co mozna kupic najwydajniejszego - bo na moje to nie zawsze sie oplaca a tylko wtedy kiedy nie mozna juz dolozyc do porzadniejszego sprzetu

 

smiesznie by bylo zakladac wode do athlona x4 a nawet phenoma skoro za cene wody mozna skompletowac extemalnie wydajniejsze sprawy nawet bez wody

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem wode sie zawsze oplaca brac, ale licz sie z kosztami rzedu 800-1000 PLN.

 

Jak chcesz zebym podal jakis zestaw przykladowy to daj znac.

a nie wtedy kiedy ma sie juz to co mozna kupic najwydajniejszego - bo na moje to nie zawsze sie oplaca a tylko wtedy kiedy nie mozna juz dolozyc do porzadniejszego sprzetu

 

smiesznie by bylo zakladac wode do athlona x4 a nawet phenoma skoro za cene wody mozna skompletowac extemalnie wydajniejsze sprawy nawet bez wody

Raczej chodzilo mi o to, ze zawsze taka woda da swietny efekt, nie zaleznie od platformy.

A jak juz wydasz poczatkowe pieniadze, to dalej koszty wychodza takie jak za chlodzenie powietrzem :D

Link to post
Share on other sites

GreQ wysłał byś mi jeszcze raz ten zestaw . Żeby nie spamować forum powiedzcie mi co by można zmienić w tym komputerze jest on mojej kuzynki trochę sprzętu odemnie wzięła Proc Phenom 2 x4 810 grafa 260+ Galaxy ramy ddr2 Kingstony 800mhz płyta od Gigabyte 790x ud3p i zasilacz Chieftec 500w co mógł bym jej zmienić .Komputer głównie do Gadu Gadu ale też do gier (chłopak gra dużo) i internetu.Z góry dzieki i pozdrawiam

 

Ściągnąłem sobię dzisiaj 3Dmark06 i takie coś mi wyszło

http://3dmark.com/3dm06/15229771

 

To dobrze czy źle ? bo się słabo znam xD

http://img714.imageshack.us/i/benchawklej.png/

Zdjęcia z CPU-Z sry że tak późno

Link to post
Share on other sites

nie ma sensu w tym wypadku masz bardzo dobry cooler i raczej zostań przy powietrzu chyba że chcesz wydać troszkę pieniędzy które mógłbyś przeznaczyć na co innego :)

Pozdrawiam ( ja kręce swojego proca na 3,8 ) mam porównywalne chłodzenie i jakoś daje radę :o Pozdrawiam i życzę dobrej nocki

 

 

Czekam na kolegi odpowiedź

 

Mogłem tyle że pisało że koszyk jest pusty xD a poza tym może w te 2 dni coś się zmieniło ;p

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...