Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam zamiar zainstalować windows 7 professional 64bit. Mam zbootowany pendrive i tutaj kilka pytań. Czy potrzebuję .bif do .iso? Jakie są bezpieczne źródła do pobrania iso windows 7 professional 64bit? (pamiętam digital rivers ale ponoć już problemy były) Czy po 30 dniach pominięcia wpisania klucza będzie mi po prostu pojawiać się komunikat, że mam nieoryginalny windows 7? I czy muszę wyczyścić partycję czy instalator sam za mnie to zrobi, jeśli nie to prosiłbym o odp. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jak już zrobisz bootowany pendrive to wszystkie pliki które są "w środku" ISO kopiujesz na pena. I tak - będzie się pojawiał komunikat o Nie oryginalności. Musisz zaznaczyć które partycje usuwasz. ISO poszukaj na torrentach, najlepiej. Do aktywacji możesz używać Windows loader by daz.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Właśnie instaluje wina z tego https://thepiratebay.se/torrent/5819236/Windows_7_Professional_(64_Bit)_x64_(September_2010)

Do wrzucenia plików z .iso użyje UltraISO. Napisze jak to wszystko wyjdzie.


Dobra wszystko ładnie chodzi, nie chciało mi sie szukać innego programu niz windows loader gdyz kolega mi polecil ze juz nim robil. Wielie dzieki> Temat do zamkniecia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...