Skocz do zawartości

[S] MSI Radeon 390x 8GB


Recommended Posts

Skoro zgubiłeś paragon, a płaciłeś np. kartą to wystarczy wydruk transakcji z konta jako dowód zakupu.

 

To już zależy od warunków gwarancji.

Co innego jeśli chodzi o rękojmię - tu faktycznie wydruk transakcji z karty wystarczy do ewentualnej reklamacji.

Link to post
Share on other sites

To już zależy od warunków gwarancji.

Co innego jeśli chodzi o rękojmię - tu faktycznie wydruk transakcji z karty wystarczy do ewentualnej reklamacji.

Przy reklamacji uwzględniany jest dowód zakupu, dowodem zakupu może być paragon, faktura czy też wydruk z banku potwierdzający transakcję, sprzedawca nie może nie uznać wydruku jako dowodu zakupu.

Link to post
Share on other sites

Przy reklamacji uwzględniany jest dowód zakupu, dowodem zakupu może być paragon, faktura czy też wydruk z banku potwierdzający transakcję, sprzedawca nie może nie uznać wydruku jako dowodu zakupu.

No fajnie. Tylko mówisz o rękojmi. Bo warunki gwarancji ustala PRODUCENT wg swojego widzimisie.

Link to post
Share on other sites

Czytajcie ze zrozumieniem skoro zgubiłem paragon to gwarancji nie ma, wiec zmieniłem pastę bo nie miałem nic do stracenia a temperatura spadła i to dużo.Temat do zamknięcia, pózniej założę nowy z lepszymi fotkami .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...