Skocz do zawartości

Laptop do 1700 albo i mniej :)


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Proszę was o rade szukam laptopa dla dziewczyny, nic specjalnie wymagającego.

Myślałem o czymś takim

http://allegro.pl/satysfakcja-asus-k52je-p6100-3g-320gb-hd5470-hdmi-i1370324122.html

W wyborze zależy mi na wyjściu hdmi i w przyszłości możliwości podłączenie pod monitor bez smużenia.

Dysk może być niewielki i tak chce zmienić na jakiś większy w przyszłościowo i z pamięciami tak samo dołożyć kość.

Cena jest dosyć ograniczona przez to wole żeby był bez systemu.

Matryca najlepiej mat ale tego to chyba nie dostane czyli błyszcząca z przekątna 15` albo coś trochę mniejszego.

Chodzi o to żeby laptop na razie chodził, a w przyszłości się rozbuduje.

Grafika może być zintegrowana i dysk do 160 GB o ile jest coś podobnego.

Pamięci najlepiej DDR3.

Jak by ktoś znalazł coś podobnego w niższej cenie to będę wdzięczny za rady.

Link to post
Share on other sites

No ten Asus z Twojego linku byłby znakomity :D Gryzie mnie w nim tylko ten procesor, ale w Asusie i on przejdzie :D. Ciężko znaleźć lepszą ofertę w tej cenie.

MSI CX605-059XPL

http://www.techplanet.pl/index.php?id=55082

 

Który weźmiesz będzie dobrze - podałem tańszą ofertę modelu o podobnych parametrach - jakby co to Simsy 3 będą śmigać ^^ Ale oczywiście najlepszym producentem jest Asus.

 

A jeżeli będziesz chciał coś tańszego (i będziesz mieć pewność, że będzie on służył głównie do internetu, oglądania filmów itp.) to wybierz Asus K50C-SX002

http://www.elektronicznyswiat.pl/produk ... -noos.html

 

A tak w ogóle to laptopów nie da się za bardzo rozbudowywać - możesz dokupić pamięci RAM, ewentualnie większy dysk, ale z resztą będzie problem.

Link to post
Share on other sites

dziękuje kolego ^^

właśnie z tą rozbudową mnie to męczy (chce mocniejszy procesor bo wiem że nie wymienię tego) chce instalować win 7 zastanawia mnie czy na Asus K50C-SX002 będzie to jako tako działać

ale zawsze dobrze jest poznać inne opcje i wypytać się :D

Link to post
Share on other sites

procesor tez wymienisz,niby czemu mialbys nie moc ?

Owszem można, ale w laptopach tj droga i często nieopłacalna inwestycja (chyba, że znalazłby się jakiś uszkodzony i poszedłby na części).

chce instalować win 7 zastanawia mnie czy na Asus K50C-SX002 będzie to jako tako działać

A dlaczego miałoby to nie działać? Windows 7 nie ma takich "kosmicznych" wymagań co Vista ^^
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...