Skocz do zawartości

Wybór grafiki do gier ~600 zł


Recommended Posts

Witam,

szukam porady co do wyboru grafiki do gier.

Zamierzam kupić nowy komputer:

AMD FX-8320E

MB ASUS  M5A97 R 2.0

8GB DDR3 Kingston Savage

120 GB SSD GOODRam

1 TB WD BLue

Zasilacz coś z SilentiumPC lub Chiefteca

 

Sprzęt zakupuję z myślą podkręcania go.

Co do grafik myślałem nad AMD R7 370 i NVIDIA GTX 750 TI (szczególnie wersja 4 GB)

Moze ktoś polecić jakąś konkretną kartę z nich ? Ewentualnie coś w ganicach +- 600z zł ?

 

Grafikę wolałbym nową, ale jak będę jakaś w fajna w rozsądnej cenie i pewna to kupię i z allegro używkę.

Edytowane przez radek64
Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie wybrałem dokładnie modelu zasilacza, możliwe, ze będzie to coś w stylu SIlentiumPC Vero 600w lub Chieftec GPS A8 600w.

 

Chce niskim kosztem wymienić 10-letni sprzęt :) dlatego ten FX. wersja 8320E bardzo dobrze się kręci z tego co słyszałem więc chce to wykorzystać. Nie zależy mi na graniu na ultra w grach ma po prostu to działać w miarę przyzwoicie :) Komputera nie wykorzystuję do niczego więcej, mam osobno laptopa MSI GE70 2OC na i5 ale na nim ciężko pograć już w nowe tytuły.

 

 

Grafika najlepiej GTX 950 jest wydajniejsza od R7 370 a od 750ti też. Dysk ssd do zmiany bo pewno na TLC. Czemu FX bo do gier to szału nie robi.

Dysk SSD mam ze starego PC nowego nie kupuję:)

Edytowane przez radek64
Link to post
Share on other sites

A czytałeś tematy o podkręcaniu FXów przed decyzją o zakupie? Dobry zasilacz, chłodzenie i płyta z dobrą sekcją zasilania konieczne.

 

Tak czytałem, nie decydowałbym się na to inaczej :P Zasilacz 600w wydaje mi się wystarczający chłodzenie prawdopodobnie pure rock lub inne ale to po czasie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...