Skocz do zawartości

Nowa GPU pod ten setup - 1000zl


Recommended Posts

Elos! Szukam nowej karty graficznej,. bo moja 760 padla po roku uzytkowania i wątpie by zwrócili kase, badź ją  naprawili, pod ten setup nizej. Gram tylko w CSa i osu! na niskich rozdzielczosciach i najnizszych ustawieniach, wiec luzik. Myslalem nad R9 380 4GB od MSI lub Gigabyte, albo GTX 960 4 GB od MSI.

GPU: MSI GeForce GTX 760 Twin Frozr 2GB OC 
CPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz 
Cooler: Intel BOX 
PSU: Corsair CS550M 550W 
RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9 
MOBO: MSI H61M-P20 (G3) 
SSD: Crucial BX100 250GB 
System: Windows 7 Home Premium 64bit

Link to post
Share on other sites

Procesor nie jest najmocniejszy, więc 380 trochę straci + piszesz, że nie masz dużych wymagań, więc moim zdaniem lepiej wybrać 960, będzie chłodniej. 

 

Co do temperatury 380 to ta karta do 80 nie dochodzi, raczej 65-70, zależy wszystko od obudowy i ustawień wentylatorów.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepiej 960 do tego zestawu, wszystko przez gówniane sterowniki Crimson pod DX11. Mam i5 3470 3.6 ghz oraz MSI R9 380 GAMING 4G i w kilku grach mam problemy ze stabilnością. W nowej becie Mirror's Edge są bardzo duże przycięcia, do tego narzut na CPU. Pewnie w DX12 będzie ok, ale jeśli chcesz grać na takim CPU w gry z roku 2015 i 2014 to zdecydowanie tylko nvidia. Jeśli chodzi o kartę MSI R9 380 to nie przekracza u mnie 65 stopni w obudowie Zalman Z9 Plus i jest bezgłośna, totalna cisza. Pamiętaj o tym, że 960 świetnie się podkręca zyskując z miejsca 10% wydajności.

Edytowane przez Predalien6666
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...