Skocz do zawartości

Zakup nowych kości


Recommended Posts

Doradźcie mi proszę przy zakupie nowych kości pamięci.

 

1. Pamięci będą chodzić z płytą MSI Z87 MPOWER więc wchodzą tylko DDR3 z max 3000MHz

2. Chcę kupić dwie kości po 8GB 2133 lub 2400 CL9/10

3. Kości muszą być czarne lub z dodatkiem żółtego

 

Biorę pod uwagę:

 

1. PNY Technologies Anarchy DDR3, 2133MHz, CL10

2. G.Skill RipjawsX DDR3, 2133MHz, CL9

3. ADATA XPG V2.0 Titanium DDR3-2400 CL11

4. Kingston HyperX Beast DDR3, 2400MHz, CL11

 

4 pozycja najbardziej mi wizualnie pasuje a 2 jest pewnie najszybsza. Co z tego wybrać, czy coś innego jeszcze wziąć pod uwagę?

Link to post
Share on other sites

no o pojemność RAM, czyli te 16GB 


ok to jest świetna płyta więc można poszaleć, albo po taniości 
ares-y 2x8GB 2400MHz cl 11-13-13-31-2N 1.65V za ( 321zł
Albo idziemy na całość, korzystając z fajnej płyty i fajnej promocji i kupujesz 
ADATA XPG V2.0 Gold DDR3 2x8GB 2800MHz cl 12-14-14-36 1.65V za ( 396zł ) przecenione z 1671 zł  :rotfl: 

Moim zdaniem, jeśli wodujesz, to taki ram 2800MHz by się przydał ( cena nie jest zaporowa ) 

co do kompatybilności, to płyta obsługuje g.skille F3-2800C12Q-32GTXDG co maja praktycznie identyczne parametry więc nie powinno być większych problemów. ( oczywiście update bios-u jest potrzebny do 1.7 lub wyższego ) 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

no tak, 1.B0 jest wyżej od 1.7 

 

Zabiłeś mnie z tymi adatami, w ogóle tak wysoki MHz nie brałem pod uwagę a tu jeszcze taka fajna cena.
 

No sam się zdziwiłem, jak szukałem, ale nie oszczędzałeś na płycie, więc możesz sobie pozwolić ( nawet pasuje kolorystycznie do płyty ) 

 

tylko radiatory do przemalowania będą .
 
​to je amelinium, tego nie pomalujesz...
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...